🔹رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی گفت: رسانه ها در آگاهی بخشی به مردم وظیفه بسیار خطیری به عهده دارند.
خوش خبر با بیان این مطلب در نشست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اعضای هیئت رئیسه خانه مطبوعات خاطرنشان کرد: وظیفه ما در وزارت کشور و دولت، برگزاری انتخابات است که باید برای هر چه بهتر نتیجه دادن کارها از ظرفیت تمامی حوزه ها در این راستا استفاده کنیم.
🔹وی اصلی ترین رکن انتخابات را مشارکت خواند و تصریح نمود: سابقه حضور و مشارکت مردم استان در انتخابات، نشان دهنده آگاهی این بزرگواران از تأثیر انتخابات بر سرنوشت شان است.
🔹معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار، مشارکت را اوج مسئولیت پذیری خواند و گفت: مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، دشمنان را از تحقق برنامه های شان مأیوس می کند.
🔹خوش خبر با اشاره به فعالیت معاندین در راستای دلسرد کردن مردم از نظام، متذکر شد: ما باید با استفاده از ظرفیت رسانه ها، به دنبال آگاهی بخشی در سطح جامعه باشیم.
🔹وی تأکید کرد: بیان توانمندی های نظام، اقدامات مؤثری که منجر به پیشرفت در زمینه های مختلف شده و کارهایی که در راستای رفع مشکلات کشور انجام شده، گام هایی است که می توان برای خنثی کردن سیاه نمایی ها برداشت.
🔹به گفته وی؛ با وجود تحریه ها، تهدیدها، مشکلات منطقه ای و شیوع بیماری کرونا، اقدامات مؤثری در سطح کشور صورت گرفته که باید به درستی اطلاع رسانی شود.
🔹رئیس ستاد انتخابات استان گفت:رسانه ها باید اطلاعات درست و دقیق در اختیار مردم قرار دهند.
🔹خوش خبر تأکید کرد: صداقت در انعکاس اخبار و ارائه مطالب بر مبنای واقعیت ها، ترغیب مردم به همراهی در امور و به ویژه مشارکت در انتخابات را رقم می زند.

به گفته وی؛ مردم به عنوان صاحبان انقلاب باید بدانند نتیجه انتخابات به خودشان برمی گردد.
🔹وی متذکر شد: بنا به گفتمان های رهبر معظم انقلاب(مدظله العالی) و شخص رئیس جمهور، انتخابات در این دوره با توجه به شرایط خاص کشور، از اهمیت بسزایی برخوردار است.
🔹شایان ذکر است: در این جلسه که با حضور قهرمانی مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، نبی زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی،مالکی مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری و اعضای هیئت رئیسه خانه مطبوعات همراه بود، هر یک اعضا به طرح موضوع پرداختند و راهکارهایی در راستای ارتقاء سهم رسانه ها در افزایش مشارکت مردم در انتخابات ارائه نمودند.