فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان‌ جنوبی بر ضرورت جهاد تبیین و بصیرت‌بخشی در جامعه تأکید کرد و گفت: دشمن به‌دنبال جبران شکست‌های خود با استفاده ابزاری از زنان و دختران ایران درصدد ضربه به اسلام است.

 سردار مهدویدر همایش دو روزه فرهنگی و تربیتی خواهران پاسدار سپاه انصارالرضا (ع) استان که به همت بسیج جامعه زنان خراسان جنوبی برگزار شد، ضمن تسلیت ایام محرم، اظهار داشت: در حقیقت عاشورا یعنی تولد سپاه است، چرا که منش، ایثار، از خودگذشتگی جریان عاشورا در مجموعه سپاه نیز وجود داشته و دارد.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان‌ جنوبی به مجاهدت های شهدا برای دفاع از میهن اسلامی اشاره کرد و گفت: این بزرگواران با مولایشان اباعبدالله الحسین (علیه السلام) پیمان و عهد بستند و امروز همچنان این تفکر و عهد ادامه دارد که مصداق این امر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است.

وی گفت: امروز تمام پاسداران انقلاب اسلامی راه و رسم ابا عبدالله الحسین (علیه‌السلام) را انتخاب کرده و ادامه می دهند و این چیزی است که کفار، منافقین و استکبار جهانی از آن ترس دارند و به‌دنبال مقابله با آن و خاموش کردن این چراغ هدایت هستند.

سردار مهدوی تأکید کرد: تا زمانیکه سیره و منش امام حسین (علیه السلام) در کشور وجود دارد استکبار و دشمنان جمهوری اسلامی به اهداف خود نخواهند رسید.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان‌ جنوبی ادامه داد: نبرد حق و باطل از بدو اسلام همیشه وجود داشته و خواهند داشت؛ حق و باطل هیچگاه با هم جمع نمی شوند و همیشه در تقابل یکدیگر قرار دارند.

وی بیان کرد: امیدواریم به برکت خون امام حسین علیه السلام و شهدا که هستی خود را در طبق اخلاص گذاشتند؛ این انقلاب به دست مقام معظم رهبری به صاحب اصلی آن امام زمان عج برسد و پرچم اسلام در سراسر جهان به اهتزار درآید.

سردار مهدوی اظهار داشت: در همین راستا امروز  نقش زنان از جایگاه بالا و مهمی برخوردار است، و دشمن به‌دنبال جبران شکست‌های خود با استفاده ابزاری از زنان و دختران ایران درصدد ضربه به اسلام است.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان‌ جنوبی افزود: به لطف خدا، عنایت ائمه اطهار و هوشیاری ملت ایران تمام هجمه‌ها و توطئه‌های دشمنان بر علیه انقلاب اسلامی بر تخریب جامعه در سکوت و شکست به سر می‌برند.

وی گفت: امروز آمریکا در منطقه جایگاه ندارد، همچنین منافقین و سرکرده گروه‌های آنها سرگردان هستند و همچون لشکر شکست خورده به هر کشوری در حال فرار هستند.

سردار مهدوی در ادامه به اقتدار و پیشرفت های امروز ایران اسلامی و نیروهای مسلح کشور در عرصه دریایی، زمینی و هوایی اشاره کرد و گفت: همه اینها نشان از اراده و عزم‌ ملت هوشیار ایران، عنایت خدا و ائمه اطهار علیه‌السلام شکست خورد و مکر دشمن به خودشان برگشت.

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان‌ جنوبی  مطرح کرد: دشمنان جمهوری اسلامی دست از خباثت و توطئه خود بر علیه ملت ایران و جمهوری اسلامی برنداشته و نمی دارند.

وی به شناسایی و خنثی‌سازی نقشه‌های دشمن در مرحله اول تأکید کرد و گفت: امروز جهاد تبیین و بصیرت بخشی به جامعه بسیار ضروری و مهم است.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور