#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

سیزدهمین نمایشگاه قرآن کریم در بیرجند دایر می شود.

برگزاری نمایشگاه قرآن کریم در بیرجند

، سرپرست اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی در نشست خبری با اصحاب رسانه از برگزاری سیزدهمین نمایشگاه قرآن کریم در شهرستان بیرجند خبر داد.
رمضانی افزود: این نمایشگاه از روز ۲۸ فروردین ماه شروع و تا ۲ اردیبهشت ماه در محل حسینه جماران، هر روز از ساعت ۱۷:۳۰ تا ۲۳ پذیرای علاقه‌مندان است.

وی با اشاره به اینکه ۲۱ غرفه دراین نمایشگاه وجود دارد، افزود:علاوه بر قرآن و ادعیه و مفاتیح و نهج البلاغه کتاب‌های دینی و مذهبی با تخفیف ۳۰ درصد عرضه خواهد شد.
سرپرست اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: در این نمایشگاه غرفه‌های مختلف با موضوعات جهاد تبین، امر به معروف و نهی از منکر، غرفه عفاف و حجاب، غرفه مخصوص انجمن خوش نویسان، غرفه کودک و نوجوان.
غرفه حوزه علمیه و دارالقرآن بسیج و سازمان فضای مجازی سراج هم دایر خواهد بود.
وی افزود: اجرای تعزیه، مسابقات فرهنگی وهنری، جشن تکلیف برای روزه اولی از دیگر برنامه‌های اجرایی در این نمایشگاه خواهد بود.

سرپرست اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان جنوبی افزود: در ایام ماه مبارک رمضان ۱۶ محفل جزء خوانی قرآن کریم به همراه بیان نکات تفسیری در مساجد محوری شهرستان‌های استان با حضور امامان جمعه شهرستان‌ها و خطبای دعوت شده برگزار خواهدشد.