استاندار خراسان جنوبی گفت:این استان از ابتدای طرح نوروزی امسال تاکنون در کاهش تصادفات جرحی نوروز ۱۴۰۳ رتبه اول و در کاهش تصادفات فوتی رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده است.

جواد قناعت، در حاشیه بازدید از محل برگزاری پویش چشم به راهیم، هدف از راه‌اندازی این پویش را ارتقای سطح ایمنی در جاده‌ها و کاهش تصادفات، حفظ سلامت سفر مسافران، آموزش و آگاهی‌بخشی به رانندگان و‌ همراهان آنان عنوان کرد.

وی برگزاری پویش چشم به راهیم را در راستای ارتقای سطح ایمنی در جاده‌ها و کاهش تصادفات و آموزش و آگاهی‌بخشی به رانندگان و‌ همراهان آنان عنوان کرد.

استاندار خراسان جنوبی با اشاره به راه‌اندازی پویش چشم به راهیم از ۲۷ اسفند ماه در استان گفت: ایستگاه پویش چشم به راهیم با همکاری اداره کل راهداری و حمل و‌ نقل جاده‌ای در محل مجتمع خدماتی رفاهی زنان نرجس القورات کیلومتر ۱۲ محور بیرجند ـ قاین راه‌اندازی شده است.

قناعت بیان کرد: این استان از ابتدای طرح نوروزی امسال تاکنون در کاهش تصادفات جرحی نوروز ۱۴۰۳ رتبه اول و در کاهش تصادفات فوتی رتبه سوم کشور را به خود اختصاص داده است.

استاندارخراسان جنوبی افزود: پویش چشم به راهیم با هدف کاهش تصادفات جاده‌ ای به ویژه در ۳۰ کیلومتری شهر‌ها تا پایان تعطیلات نوروزی ادامه می یابد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور