همزمان با سالروز میلاد خجسته حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار، دکتر سید محمد موسوی میرزائی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند، سردار محمدرضا مهدوی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی و هیئت همراه با همراهی جمعی از سایر مسئولین استانی و دانشگاهی به دیدار پرستاران شاغل در بیمارستان های مرکز استان، مرکز جامع درمان بیماری های خاص، مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان، درمانگاه های شهداء و بقیه الله و بیمه سلامت خراسان جنوبی رفتند.

دکتر موسوی میرزائی، سردار مهدوی و همراهان در این دیدارها با اهداء شاخه گل به پرستاران، روز پرستار را تبریک و تهنیت گفتند و از فعالیت های ارزشمند، خدمات صادقانه و تلاش های شبانه روزی آنان در ارائه خدمات درمانی به جامعه و مراقبت های پرستاری از بیماران صمیمانه تقدیر و تشکر کردند.

در ادامه نیز دکتر موسوی میرزائی با حضور در دانشکده پرستاری و مامایی، روز پرستار را به اساتید این دانشکده تبریک گفت و سپس با همراهی حجت الاسلام و المسلمین دکتر موسی آذرنیوند مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه به معاونت درمان رفت و ضمن قدردانی از زحمات پرستاران شاغل در معاونت، در نشستی که در دفتر معاون درمان دانشگاه برگزار شد شرکت کرد. مسئولین در این جلسه بر اهمیت توجه ویژه به جامعه پرستاری و مشاغل این حیطه از جمله سایر اعضای تیم مراقبت پرستاری در بیمارستان ها منجمله کمک پرستار، بهیار، بیماربر و…. تاکید کردند.

نوشته و خبرنگار : دکتر  ا . زارعی دبیر سرویس پزشکی و سلامت و ا حسن پور