فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی بر لزوم هوشیاری و دقت حافظان امنیت تاکید کرد و گفت: حضور شما نیروهای وظیفه در هر نقطه از کشور امنیت آفرین است.

 ، سردار مهدوی فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی در دیدار نوروزی با سربازان ستاد سپاه انصارالرضا علیه‌السلام، با تبریک ‌فرارسیدن عید نوروز و ماه مبارک رمضان، گفت: تمامی نیروهای وظیفه و نیروهای مسلح ایران، سربازان جمهوری اسلامی برای دفاع از میهن اسلامی هستند.

وی عنوان کرد: امروز در خاطرات شما سربازان عزیز روزی خاص و به یاد ماندنی است که در اولین روز عید به دور از خانواده مشغول خدمت هستید.

سردار مهدوی افزود: بنا بر فرمایش امام معصوم(ع) نعمت سلامت و امنیت دو نعمتی هست که انسان ارزش و معنای واقعی آن را درست درک نمی کند اما این دو نعمت خیلی باارزش هستند که اگر نباشند زندگی برای انسان بسیار سخت می شود.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی  ادامه داد: وقتی دشمنان امنیت یک سرزمین را به هم می‌ریزد مردم آن منطقه معنا و مفهوم امنیت را درک می کنند‌ و این امنیت را امروز شما سربازان و نیروهای نظامی کشور تامین می کنید.

سردار مهدوی، بر لزوم هوشیاری و دقت حافظان امنیت تاکید کرد و گفت: حضور شما نیروهای وظیفه در هر نقطه از کشور امنیت آفرین است.

وی با بیان اینکه جوانان ایران اسلامی، رسالت دفاع از مرز‌های ایران اسلامی را نسل به نسل پشت سر گذاشتند، گفت: این پاسداری از میهن اسلامی از دفاع مقدس شروع و تا امروز ادامه داشته و در آینده هم  ادامه خواهد داشت و دفاع از میهن تنها مربوط به ایران نیست و تمامی کشورها، نیروهایی هستند که تامین امنیت و آرامش مردم بر عهده دارند.

بیشتر بخوانید   خسارت ۲۶۰۰ میلیاردی کرونا به ورزش خراسان‌جنوبی

وی، خطاب به سربازان گفت: امروز توفیق دفاع از میهن اسلامی نصیب شما بزرگواران شده، همانگونه که امام معصوم(ع) در اهمیت این موضوع فرمودند؛ چشمی که برای دفاع از میهن یک ساعت بیدار بماند در دوزخ نخواهد بود.

فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبیبیان کرد: شما به واقع سربازان اسلام در دفاع از سرزمین اسلام و نوامیس مسلمانان هستید که در دفاع از اسلام، نظام و انقلاب اسلامی نقش مهمی دارید و قطعا پاداش بزرگی خواهید داشت.

سردار مهدوی بر قدردانستن این روزها تاکید کرد و گفت: قطعا این دوران سپری خواهد شد و امیدواریم این خدمات شما عزیزان مورد قبول درگاه احدیت قرار گیرد و به زودی با صحت و سلامت به آغوش خانواده بازگردید.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور