مسئول بسیج سازندگی خراسان‌جنوبی از جهاد خدمت گروه و قرارگاه‌های‌ جهادی به منظور ارائه خدمت به هم استانی‌ها با توجه به لزوم مشارکت حداکثری و با هدف جهاد مشارکت خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری بسیج از خراسان جنوبی، خدمت رسانی گروه‌های جهادی محدود به زمان و مکان مشخصی نمی‌باشد و هر لحظه و در هر مکان که فرد یا افرادی نیاز به کمک داشته باشند گروه‌های جهادی پای کار هستند.

همزمان با انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری، گروه‌های جهادی هم در میدان خدمت رسانی بوده و در کنار جهاد خدمت به جهاد مشارکت نیز کمک می‌کنند.

و، اما امروز خدمت‌رسانی گروه‌های جهادی متفاوت است و این جهادگران همیشه در صحنه به دلیل برودت هوا و بارش برف در مناطق روستایی آماده خدمت رسانی رایگان به هم استانی‌ها به ویژه سالمندان هستند.

مهدی هنری مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی در جمع خبرنگاران در این خصوص اظهار کرد: لزوم مشارکت حداکثری مردم عزیز استان در انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری مورد توجه است.

وی افزود: با هماهنگی صورت گرفته از طریق قرارگاه‌های جهادی منطقه‌ای و محلی  شهرستان‌ها در تمام شهر‌ها گروه‌های جهادی برای انتقال افراد کم توان به محل‌های اخذ رأی بصورت رایگان پیش‌بینی شده‌اند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی بیان کرد: چنانچه مردم عزیز نیاز و درخواست داشتند می‌توانند از طریق شماره تماس ۰۹۱۵۱۶۰۳۹۳۷ و از طریق قرارگاه‌ها اقدام نمایند.

هنری گفت: همچنین با توجه به شرایط جوی استان و بارش شدید برف در چند روز گذشته و یخبندان و پیرو جلسه اضطراری مدیریت بحران استان در روز گذشته به منظور کمک به بازگشایی معابر و جاده‌های روستایی ۵ دستگاه ماشین آلات سنگین بسیج سازندگی استان شامل لودر، کامیون، بیل و بکهو برای خدمت‌گذاری به مردم عزیز استان در اختیار راهداری قرار گرفته است.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور