مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خراسان جنوبی گفت: با آغاز رزمایش احسان غدیر همزمان با عید غدیر خم، توزیع ۶۰ هزار بسته غذای گرم بین نیازمندان استان آغاز شد.

سید مجتبی موسوی  اعلام کرد: این ستاد در ادامه فعالیت‌های خود در حوزه‌های اجتماعی همزمان با عید بزرگ غدیر این رزمایش را آغاز کرد.

وی بیان داشت: در این رزمایش با همت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و در راستای فرامین مقام معظم رهبری مبنی بر ادامه کمکهای مومنانه و طرح مواسات و همدلی به‌مناسبت عید سعید غدیر بیش از ۶۰ هزار پرس غذای گرم طبخ و بین نیازمندان توزیع می‌شود.

موسوی ادامه داد: این مهم با رعایت تمام پروتکل‌های بهداشتی با همکاری و تعامل هیات‌های مذهبی و گروه‌های جهادی در سطح استان و در مناطق هدف اجرا می‌شود.

وی اعتبار هزینه شده برای اجرای این رزمایش را ۳۵۰ میلیون تومان اعلام کرد و افزود: همچنین در راستای مقابله با ویروس کرونا بیش از ۵۰ هزار عدد ماسک رایگان در سطح استان و مناطق پرخطر از جمله نهبندان توزیع می‌شود.

مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در خراسان جنوبی گفت: همچنین ۵۶۰ عدد گان پزشکی نیز برای کادر درمان استان در حال توزیع است.