پیام تبریک مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی به مناسبت روز خبرنگار

ناصر نبی زاده مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در آستانه روز خبرنگار با گرامیداشت یاد خبرنگار شهید صارمی در پیامی روز خبرنگار را به تمامی اصحاب رسانه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی؛ متن پیام به شرح ذیل می باشد.

” هفدهم مردادماه، سالروز شهادت محمود صارمی، خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران و روز خبرنگار، روز پاسداشت حامیان و نگاهبانان حقیقت و روز تکریم بیدار انسان های صاحب کمالی است که چشم بیدار و زبان گویای جامعه به شمار می آیند، این مناسبت فرصتی است برای دوباره اندیشیدن به جهانی که در آن زیست می کنیم و رسالتی که ما اصحاب رسانه در این عصر که عصر سیطره رسانه ها است به عهده داریم .

بی شک خبرنگاران، فرهیختگان عرصه دانایی و اطلاع‌رسانی هستند و بی‌آنکه ادعایی داشته باشند، در توسعه آگاهی عمومی در کشور ایفای نقش می‌کنند.

فعالان عرصه خبر و رسانه در تمامی مراحل توسعه کشور، با حساسیت و مسوولیت‌پذیری، همگام با مسوولین و همراه با مردم بوده‌اند. دقت نظر،‌ توجه به مطالبات مردم، ازخودگذشتگی در بسیاری از مسائل و دغدغه‌های شخصی، از مهمترین ویژگی‌ها و رسالت‌های خبرنگاری است.

حال که با شیوع ویروس منحوس کرونا، زمینه دیدار و عرض تبریک و خداقوت حضوری میسر نمی باشد، اینجانب بدینوسیله مراتب قدردانی مجدد خود را از تلاش های حوزه رسانه استان در بحث اطلاع رسانی و آگاهی بخشی در زمیته مدیریت بیماری کرونا، تشویق و ترغیب برای حضور گسترده مردم در انتخابات و همچنین در جهت دهی رشد و توسعه متوازن استان اعلام میدارم و تندرستی و موفقیت را، در سایه‌ الطاف خداوند باری تعالی و در راستای اعتلاء نام ایران اسلامی برای تمامی خبرنگاران و فعالان عرصه خبر آرزو دارم.