نماینده مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه در مجلس شورای اسلامی گفت: به همت اقدامات مختلف دولت سیزدهم، کشور و به خصوص خراسان جنوبی تبدیل به کارگاه سازندگی شده‌ است.
سلمان اسحاقی با بیان این مطلب در شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که به ریاست استاندار برگزار شد، اظهار داشت: دولت سیزدهم تاکنون اقدامات بسیار خوبی در کشور به خصوص در خراسان جنوبی انجام داده که نیازمند تبیین برای مردم است.
?وی افزود: دولت سیزدهم در شرایطی روی کار آمد که دولت قبل به گونه‌ای زیرساخت‌ها را برنامه‌ریزی کرده بود که در ماه‌ های اول دولت جدید با عدم پرداخت حقوق کارکنان و دیون پیمانکاران مواجه شود و یک نارضایتی شدیدی در کشور شکل بگیرد.
?نماینده مجلس شورای اسلامی ادامه داد: امروز می‌بینیم که کارها به خوبی پیش رفته و تمام کشور و به خصوص خراسان جنوبی کارگاه سازندگی شده است.
?اسحاقی با اشاره به صف‌های طولانی اقلام خوراکی در دولت قبل، گفت: دولت سیزدهم طوری مدیریت کرده که دیگر شاهد ایستادن مردم در صف گوشت و مرغ و غیره نیستیم.
?وی با اشاره به اینکه دولت قبل اتفاقاتی را رقم زد که پیش‌ بینی می‌شد نرخ دلار در ابتدای دولت سیزدهم به ۸۰ هزار تومان برسد و بسیاری از دامداری‌ها و مرغداری‌ها بدلیل نبود دان و علوفه به سمت تعطیلی بروند، گفت: مدیریت دولت باعث شد تا شاهد هیچ یک از این مشکلات نباشیم و این‌ها باید برای مردم تبیین شوند.
?نماینده مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دشمن برنامه داشت تا دولت و مجلس را مقابل هم قرار دهد، گفت: عملکرد خوب دولت سیزدهم در خراسان جنوبی باعث شد تا نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی به هیچ عنوان دچار حواشی نشوند.
? اسحاقی افزود: مجمع نمایندگان استان تا پایان خردادماه سال آینده به عنوان بازوی قدرتمند دستگاه‌های اجرایی برای تحقق حقوق مردم در کنار آنها خواهد بود.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور