مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خراسان جنوبی از بهره برداری ۵۲ پروژه راهداری و حمل و نقل جاده ای استان در دهه مبارک فجر خبرداد.

، اسداله جلال زاده، مدیرکل راهدای و حمل و نقل جاده‌ای استان در خصوص افتتاح پروژه های دهه فجر گفت: به مناسبت این ایام ۵۲  پروژه شاخص در حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با اعتباری بالغ ۳۷۷۱ میلیارد ریال به بهره‌برداری می رسد.

جلال زاده افزود: در راستای افزایش ارتقاء ایمنی و نگهداری محورهای مواصلاتی و به منظور رفاه حال کاربران جاده‌ای در حوزه راهداری، ۳۵ پروژه با اعتبار هزینه شده ۲۰۰۱ میلیارد ریال بهره‌برداری خواهد شد.

وی تصریح کرد: پروژه های حوزه نگهداری راه(اجرای عملیات روکش آسفالت) ۲۸ پروژه و حوزه نگهداری ابنیه فنی راه‌ها ۷ پروژه خواهد بود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان‌جنوبی ادامه داد: در قالب پروژه‌های این هفته همچنین در حوزه راه روستایی روستایی ۹ پروژه با اعتبار هزینه شده ۱۲۲۸ میلیارد ریال، حوزه فنی و نظارت ۴ پروژه با اعتبار ۵۲۴ میلیارد ریال و ۴ پروژه راه‌اندازی سامانه نظارت تصویری در حوزه مدیریت راه‌ها با اعتبار هزینه شده ۱۶ هزار و ۸۰۰ میلیون ریال افتتاح می‌شود.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور