یکی از طرح های حمایتی اصلی مهرمهدوی از ابتدای فعالیت تا کنون حمایت از زوج های جوان و نوعروسان بوده است.

 حجت کفاشی مدیر موسسه مهر مهدوی در استان خراسان جنوبی  گفت: با کمک ها و حمایت های خیرین عزیز و به نیابت از امام زمان(عج) نیز زوج های جوان زیادی با اهدای جهیزیه و با کمک هزینه های تهیه جهیزیه راهی خانه بخت شده اند.

وی افزود: ابتدای امسال نیز ۵ سری جهیزیه با کمک خیرین و مردم عزیز تهیه و به مردم مناطق مرزی استان اهدا گردید.

مدیر پویش مردمی مهرمهدوی استان گفت: مهر مهدوی در طرح ویژه ای در ایام اعیاد مبارک ربیع که از عید بیعت تا ولادت حضرت رسول ادامه داشت با همراهی مردم اقدام به جمع آوری کمک های مردمی در جهت تامین جهیزیه زوج های تحت پوشش بهزیستی نمود.

حجت کفاشی اضافه کرد: استان های هدف در این طرح  اردبیل، گلستان ، کرمان، و خراسان جنوبی بودند که مجموعه هفتاد زوج جوان به کمک خیرین در این طرح مورد حمایت قرار گرفتند. که از این ۷۰ سری ۱۵ سری جهیزیه با همکاری اداره کل بهزیستی استان خراسان جنوبی در مراسمی به ممدجویان عزیز بهزیستی اهدا شد.

مدیر مهدی یاران خراسان جنوبی: این مراسم که با همت اداره کل بهزیستی استان برگزار شد،  رئیس دبیرخانه شورای مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کشور، دادستان مرکز استان، مدیرکل بهزیستی، مدیرکل فرهنگی اجتماعی استانداری، مشاور استاندار در امور مردمی سازی دولت و مسئولین نظامی و انتظامی حضور داشتند

کفاشی گفت: میزان حمایت نیز با توجه به شرایط زوج بین ۱۰ میلیون تا ۴۵ میلیون تومان بوده است که به صورت کالای اساسی به این عزیزان تقدیم شد.

کفاشی مدیرمجتمع مهدی یاران خراسان جنوبی در پایان از اختصاص دو نوبت بسته های معیشیتی، یک نوبت پک لوازم التحریر، دو نوبت اطعام غذا برای نیازمندان از ابتدای سال با عنوان مهرمهدوی در استان خبر داد و گفت همه فعالیت های خیریه و جهادی ما در استان به نیابت از مولایمان صاحب الزمان (عج) می باشد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور