رئیس ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی:
🔸انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف دو مرحله ای شد

🔹رئیس ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی گفت: انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف دو مرحله ای شد.
سید محمدرضا طالبی امروز شنبه ( ۱۲ اسفند) در جمع خبرنگاران با اشاره به منتخبین چهار حوزه انتخابیه استان خراسان جنوبی در دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: حضور حماسی و گسترده مردم مؤمن، ولایی و انقلابی خراسان جنوبی که باری دیگر برگ زرینی بر تاریخ افتخارات این استان افزودند، جای تشکر دارد.
🔹وی حضور تکلیف مدارانه تمامی نامزدهای این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی را که با اخلاق مداری و قانون مداری، رقابت سالم و پرشوری را در استان رقم زدند، قابل تقدیر خواند.
🔹رئیس ستاد انتخابات استان خراسان جنوبی در ادامه به تشریح نتایج شمارش آرای این دور از انتخابات پرداخت و با اشاره به اینکه این آمار به همان تربیت اعلام شده از سوی ستاد انتخابات وزارت کشور، ارائه می شود، گفت: آقای محمد نصیری با کسب ۲۵ هزار و ۹۴۳ رأی از مجموع ۸۶ هزار و ۷۵۳ رأی صحیح به عنوان منتخب مردم شریف در حوزه انتخابیه فردوس، طبس، سرایان و بشرویه اعلام می‌شود.
🔹طالبی ادامه داد: طبق این آمار آقای مصطفی نخعی با کسب ۳۱ هزار و ۹۴۰ رأی از مجموع ۵۳ هزار و ۴۶۵ رأی صحیح به عنوان منتخب مردم شریف حوزه انتخابیه نهبندان و سربیشه اعلام می‌شود.
🔹وی متذکر شد: آقای سلمان اسحاقی با کسب ۳۳ هزار و ۲۰۰ رأی از مجموع ۷۲ هزار و ۷۶۹ رأی صحیح به عنوان منتخب مردم شریف حوزه انتخابیه زیرکوه و قاینات اعلام می‌شود.
🔹رئیس ستاد انتخابات استان، اظهار داشت: آقایان سیدحسن هاشمی با کسب ۲۶ هزار و ۸۰۹ رأی و علی مولوی حقیقی با کسب ۲۴ هزار و ۲۰۲ رأی از مجموع ۱۴۳ هزار و ۴۳۰ رأی صحیح، حائز اکثریت آرا در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف شده اند.
🔹به گفته وی؛ انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه بیرجند، درمیان و خوسف به مرحله دوم انتخابات راه یافت.
🔹طالبی بیان کرد: در خصوص اعلام نتایج انتخابات ششمین مجلس خبرگان رهبری در استان خراسان جنوبی به محض اعلام وزارت کشور، نتایج حاصله به سمع و نظر مردم عزیز خواهد رسید.
🔹وی در پایان از زحمات شبانه‌روزی ارکان برگزاری انتخابات اعم از هیأت‌های نظارت، اجرایی، بازرسین، اعضای ستاد انتخابات استان و شهرستان‌ها، عوامل اجرایی و ناظرین شعب اخذ رأی، حافظین نظم و امنیت، خبرنگاران و اصحاب رسانه و ارشادات و راهنمایی‌های دلسوزانه استاندار که زمینه‌ساز این انتخابات و‌حماسه باشکوه شدند، قدردانی کرد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور

#جمهوریت_اسلامیت_ایرانیت
#ایران_قوی
#مشارکت_رقابت_سلامت_امنیت
#اراده_ما
#اسفند_با_شکوه