?استاندار خراسان جنوبی گفت: امید آفرینی رمز اصلی و از مؤلفه‌ های مشارکت حداکثری مردم در انتخابات مجلس دوازدهم در اسفندماه سال جاری و وظیفه همه ماست.
جواد قناعت ی ضمن شرکت در جمع نمازگزاران مسجد الحسین(ع) جوادیه بیرجند، در جمع هیأت امنای این مسجد اظهار داشت: در این راستا باید بصیرت افزایی و روشنگری کنیم و این رسالت همه ماست.
وی عنوان کرد: ما به دنبال این نیستیم که چه کسانی می‌ خواهند رأی بیاورند بلکه تنها هدف ما حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی است.
?استاندار با ذکر این نکته که در شرایط خاص و حساسی به سر می‌بریم، بیان کرد: در اسفندماه سال جاری انتخابات مجلس شورای اسلامی را داریم که تمام جبهه کفر بسیج شده‌اند تا نظام اسلامی را زمین گیر کنند.
?قناعت با اشاره به توطئه‌های مختلف دشمنان از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون، اظهار داشت: در این مدت با رهبری داهیانه امامین انقلاب تمام این توطئه‌ها را با موفقیت پشت سر گذاشته‌ ایم.
?وی افزود: به کوری چشم دشمنان به اهداف انقلاب خود نزدیک می‌شویم و علت توطئه‌های مختلف دشمنان علیه ما هم به خاطر همین موضوع است.
?به گفته وی؛ قطار انقلاب در حال حرکت رو به جلو است و قله‌ های پیشرفت و تعالی را یکی پس از دیگری فتح می‌کند و علت سنگ‌پرانی‌های مختلف دشمنان به آن هم به همین خاطر است.
?استاندار با تأکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی، بیان کرد: از نظر دشمنان رمز فتنه و آشوب انتخابات یازدهم اسفندماه، کاهش مشارکت مردم است.
?قناعت خاطرنشان کرد: مردم از ابتدای پیروزی انقلاب تاکنون مشارکت خوبی در انتخابات داشتند، قطعاً در اسفندماه امسال هم مشارکت حداکثری خواهند داشت.
?وی با اشاره به اقدامات دولت سیزدهم در خراسان جنوبی، گفت: انتقال آب از دریای عمان و راه آهن از جمله مطالبات جدی مردم در چند سال اخیر است که اجرای آن توسط دولت سیزدهم دنبال می‌شود.
?به گفته وی؛ طرح نهضت ملی مسکن، انتقال گاز از دشتک زابل به نهبندان و سربیشه، افزایش سرمایه گذاری و فولاد قاینات از جمله اقدامات خوبی است که توسط دولت سیزدهم در خراسان جنوبی دنبال می‌شود.
?استاندار با ذکر این نکته که در دولت سیزدهم ریل گذاری توسعه و آبادانی به خوبی در سطح کشور انجام شده‌، بیان کرد: به همت دولت سیزدهم کشور به کارگاه سازندگی تبدیل شده و اقدامات خوبی در راستای توسعه کشور در حال انجام است.
?قناعت خاطرنشان کرد:با وجود اقدامات خوبی که صورت گرفته با وضعیت مطلوب فاصله داریم و برخی مشکلات در سطح کشور هم به گذشته بر می‌گردد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور