🔹معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی تأکید کرد: امنیت به عنوان کالایی گران قیمت به نام نیروی انتظامی گره خورده است.
علیرضا عباس زاده در مراسم بهره برداری از ساختمان اداری ایست و بازرسی علی آباد، خاطرنشان کرد: آنچه از مجموعه نیروی انتظامی به ذهن متبادر می شود، دو مسئله مهم نظم و امنیت است.
🔹وی با بیان اینکه نیروی انتظامی مأموریت اعمال نظم در جامعه را برعهده دارد، افزود: امروز امنیت به عنوان کالایی گران قیمت به نام نیروی انتظامی گره خورده است.
🔹به گفته وی؛ تلاش نیروی انتظامی مقتدر و در خدمتِ مردم، برای تحقق نظم و امنیت در جامعه غیر قابل انکار است.
🔹معاون استاندار ادامه داد: اگر امروز ادعا می کنیم دولت سیزدهم اقدامات چشمگیری در داخل و در سطوح بین المللی داشته، این توفیقات در سایه امنیت پایداری است که نیروی انتظامی مقتدر ایجاد کرده است.
🔹عباس زاده با اشاره به اینکه برنامه اصلی دشمن بر هم زدن امنیت عمومی مردم است،تأکید کرد: نیروی انتظامی در صف مقدم امنیت در حوزه های مختلف پای کار این نظام است.
🔹وی به امنیت حاکم بر استان با توجه به شرایط جغرافیایی و مرز مشترک با افغانستان اشاره کرد و گفت: با وجود این موقعیت ها باید به زیر ساخت های مناسب برای ارتقای سطوح خدمات امنیتی توجه کنیم.
🔹به گفته وی؛ در بحث تردد و حضور اشرار ما مشکلی در استان نداریم ومسئله ما در بحث راه ها و مخاطرات جاده ای بیشتر قاچاق سوخت است.
🔹معاون استاندار با اشاره به آمار بالای قاچاق سوخت در استان، افزود: نیروی انتظامی در حال ارائه خدمات است و چند روز گذشته هم ما شهید امنیت استان را تشییع کردیم و مردم هم قدر این جان برکفان را می دانند.
🔹عباس زاده با بیان اینکه ما تلاش می کنیم زیر ساخت های امنیتی را با حمایت های مختلف استان در اختیار نیروی انتظامی قرار دهیم، افزود: امنیت مایه آرامش و زمینه ارتقای روحی و روانی مردم است.
🔹وی ادامه داد: جغرافیای استان امن ترین نقطه کشور است که در این حیث باید قدردان خدمات دستگاه های امنیتی باشیم که با وجود مرزی بودن استان، خراسان جنوبی جزو امن ترین استان هاست.
🔹به گفته وی؛ مهمترین موضوع کشور امنیت است و نباید در هزینه کرد اعتبارات در این بخش خساست به خرج داد چراکه اگر برای امنیت کم بگذاریم ممکن است در جان باختگان مردم و حتی شهادت همکاران دخیل باشیم.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور