رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی : امنیت و سلامت، اولویت نخست ما در انتخابات ۱۴۰۰ است.

 معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در ستاد انتخابات استان با اشاره بهامنیت و سلامت، اولویت نخست در انتخابات ۱۴۰۰ ضرورت حضور پرشور مردم در انتخابات گفت: قانون مداری و صیانت از آرای مردم، همواره در دستور کار مجریان انتخابات بوده و دو مقوله «امنیت و سلامت»، اولویت نخست ما در انتخابات ۱۴۰۰ است.
خوش خبر افزود: برگزاری انتخاباتی پرشور، نیازمند همراهی همه طیف‌های سیاسی و نخبگان است و همه باید در بسترسازی لازم برای ترغیب مردم به حضور در انتخابات تلاش کنند بدون شک درموضوع مشارکت حداکثری نیازمند اگاهی بخشی عمومی بامحوریت اصحاب رسانه هستیم.
رئیس ستاد انتخابات استان گفت: انتخابات ١۴٠٠ با توجه به وضعیت خاص منطقه، تحریم‌های ظالمانه، شرایط اقتصادی، و از طرفی شیوع ویروس کرونا و تنگنا‌هایی که ایجاد کرده، با حساسیت دنبال کرده و با بکارگیری همه ظرفیت‌های قانونی بویژه آموزش دست اندرکاران برای برگزاری انتخاباتی پرشور در فضای امن و سالم تلاش می‌کنیم.
وی افزود: در مجموع کار نسبتاً سختی با توجه به شیوع بیماری کووید ١٩در پیش داریم و همه باید در رابطه با اهمیت مشارکت فراگیر، گفتمان مشترکی داشته باشند و بدانیم که حضور پرشور مردم پای صندوق‌های رأی، حائز اهمیت است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری تأکید کرد: دستگاه‌های اجرایی استان، براساس قانون انتخابات باید نهایت همراهی و همکاری لازم را در خصوص تأمین نیروی انسانی، امکانات و… با فرمانداران و بخشداران داشته باشند.
خوش خبر گفت: ضروری است کمیته‌های تخصصی ذیل ستاد انتخابات استان، به طور مستمر و منظم جلسات کاری خود را با دستورکار مشخص وبااولویت بررسی مسایل ومشکلات شهرستان‌ها اقدام و نتیجه به ستاد انتخابات منعکس کنند و تا بتوانیم چالش‌ها و آسیب‌ها را به موقع شناسایی کرده و پیش از موعد انتخابات آن‌ها را برطرف کنیم.