حجت الاسلام نصیرایی رئیس مجمع نمایندگان خراسان جنوبی در دیدار با وزیر ورزش و جوانان گفت: تعامل بسیار مثبتی فی ما بین کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی و وزارت ورزش و جوانان وجود دارد.

🔻نصیرایی تصریح کرد: خوشبختانه با تعامل سازنده و رویکرد همدلانه ای که بین کمیسیون فرهنگی و وزارت ورزش و جوانان وجود داشت ما شاهد تولید کار و خدمت و ایجاد فعالیت های مناسب در این حوزه هستیم.

🔻نماینده مردم شهرستانهای فردوس سرایان بشرویه و طبس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رسالت اصلی این کمیسیون کمک به دستگاه‌های فرهنگی از جمله وزارت ورزش و جوانان است خاطر نشان کرد: فضایی بسیار سازنده وجود دارد و این تعامل و همراهی موجب برکات و آثار خوبی در حوزه ورزش و جوانان کشور گردیده است.

حجت الاسلام نصیرایی با بیان اینکه با همکاری دولت و کمک مجلس، شاهد دو برابر شدن اعتبارات عمرانی وزارت ورزش و جوانان در سال جاری هستیم از این کمک به عنوان نقطه عطفی برای کمک به این وزارتخانه برای تکمیل و بهره‌برداری از پروژه‌های ناتمام ورزشی در سطح کشور به ویژه خراسان جنوبی عنوان کرد و خواستار شد: وزارت ورزش و جوانان نگاه ویژه‌ای را برای جبران عقب‌ماندگی‌های خراسان جنوبی داشته باشد و با توجه به اینکه پروژه های زیادی با پیشرفت فیزیکی بالا در سطح استان وجود دارد وزارتخانه با تخصیص اعتبارات لازم نسبت به تکمیل و بهره برداری از این پروژه ها اقدام نماید.

🔻وزیر ورزش و جوانان نیز در این دیدار با تاکید بر ارتباط و تعامل سازنده بین وزارت ورزش و جوانان و کمیسیون فرهنگی مجلس از آن به عنوان یکی از ارتباطات بسیار خوب، موثر و در سطح بالا یاد کرد و توصیه کرد: هر وزیری که در این مسند قرار گیرد این رویه و تعامل با کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی را برای تحقق اهداف عالیه وزارت ورزش و جوانان پیگیری و دنبال نماید.

سلطانی فر تصریح کرد: کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی فارغ از نگاه سیاسی ارتباط بسیار خوبی را با مجموعه وزارت ورزش و جوانان دارد به دو به طوری که این تعامل منجر به تعاملات بسیار مثبت و نفر به نفر گردیده است که انصافا اعضای کمیسیون بسیار دلسوزانه مباحث ورزش و جوانان را پیگیری و دنبال می‌کنند.