سرپرست فرمانداری نهبندان گفت: مجموع اعتبارات فرهنگی شهرستان نهبندان ۱۴۰ میلیون تومان است که این اعتبارات فرهنگی امسال افزایش یافته است لذا امسال بهتر می شود کار فرهنگی انجام داد.

»، مهدی مرادی در نشست اعضای موسسه فرهنگی حافظان میراث شهدای نهبندان گفت: مجموع اعتبارات فرهنگی شهرستان نهبندان ۱۴۰ میلیون تومان است که این اعتبارات فرهنگی امسال افزایش یافته است لذا امسال بهتر می شود کار فرهنگی انجام داد.

سرپرست فرمانداری نهبندان با بیان اینکه وضعیت فرهنگی شهرستان نهبندان چارچوب ندارد، افزود: اگر بچه های بسیجی در نهبندان فعال نباشند در این شهرستان با معضل های بیشتر مواجه می شویم لذا کارگروه فرهنگی باید تقویت شود.

وی با اشاره به برون سپاری اقدامات در فرهنگ و ارشاد شهرستان، گفت: جوانان باید با راهبری پیشکسوتان کارها را انجام دهند.

به گفته وی؛ مقام معظم رهبری به شهرستان نهبندان سفر کردند که برکات زیادی را به دنبال داشت و چهاد هزار و ۶۰۰ میلیون تومان برای طرح توسعه نهبندان مصوب شد.

سرپرست فرمانداری نهبندان با اشاره به وجود هشت سردار گلگون کفن در نهبندان، گفت: باید برای معرفی این سرداران، نخبگان و چهره های نهبندان گام بلند برداریم.

مرادی با اشاره به منویات مقام معظم مبنی بر اینکه هر کس رسانه قوی دارد برتر است، گفت: این مهم ضعف شهرستان بوده و تیم رسانه ای قوی و مجاهدانه باید برای معرفی نهبندان باید تشکیل شود.

وی افزود: هفته ای یک بار از خانواده های شهید بازدید می شود اما این جلسات باید بصیرتی و ویژه فرزندان شهدا باشد.

نوشته و خبر نگار : مهدیه حسن پور دبیر سرویس فرهنگی و هنری و ا.حسن پور