خراسان جنوبی عطر بوی شهید مدافع وطن گرفت

فرمانده انتظامی استان گفت: صبح امروز استوار”سعید بنی اسدی” از کارکنان فرماندهی شهرستان”سربیشه” در راه مبارزه با مواد مخدر آسمانی شد و به خیل شهدای مدافع وطن پیوست.

سردار”ناصر فرشید” اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر تردد خودروی حامل مواد مخدر در محور مرزی”ماهیرود به سمت سربیشه” مأموران انتظامی پاسگاه عملیاتی”حسین آباد” شهرستان سربیشه جهت متوقف کردن خودرو، در حاشیه پاسگاه و کنار جاده مستقر شدند.

وی بیان داشت: مأموران به راننده خودروی حامل مواد مخدر دستور ایست دادند که راننده خودرو قصد متواری شدن داشت که پس از برخورد با استوار”سعید بنی اسدی” واژگون شد.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی افزود: در این عملیات استوار”سعید بنی اسدی” از کارکنان پاسگاه عملیاتی حسین آباد شهرستان سربیشه به علت شدت جراحات در دم جان باخت و خودرو توقیف و ۲ سرنشین آن دستگیر شدند.

سردار فرشید با بیان اینکه مأموران در بازرسی از خودرو حدودا ۵۸ کیلوگرم مواد مخدر کشف کردند؛ افزود: متهمان بر اثر واژگونی خودرو مصدوم شدند که تحت درمان قرار گرفتند.

این مقام ارشد انتظامی شهادت این سرباز مدافع حریم وطن را به خانواده این شهید، کارکنان جان برکف نیروی انتظامی و مردم ولایت مدار خراسان جنوبی تبریک و تهنیت گفت و برای بازماندگان این شهید گرانقدر طلب صبر و مغفرت کرد.