#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

استاندار خراسان جنوبی گفت: با توجه به اینکه در ذخیره‌سازی کالاهای اساسی هیچ مشکلی در استان نداریم مردم نباید در تامین نیازهای خود دغدغه‌ای داشته باشند.

آخرین وضعیت بازار روز شنبه با حضور استاندار در شورای معاونین استانداری بررسی شد.

جواد قناعت در این نشست ضمن تاکید بر اهتمام همه حوزه‌ها به تامین اقلام اساسی افزود: خراسان جنوبی در تولید مرغ و تخم‌مرغ پیشرو است لذا باید به گونه‌ای اقدام شود که بتوانیم تولیدات مازاد بر نیاز استان را به دیگر مناطق ارسال کنیم.

وی گفت: از آنجایی که بخشی از نیاز استان‌هایی همچون سیستان و بلوچستان از محل تولیدات خراسان جنوبی تامین می‌شود در شرایط فعلی هم با توجه به اجرای طرح مردمی‌سازی و توزیع عادلانه یارانه‌ها، نباید معطل بمانند.

استاندار خراسان جنوبی به اعتراضات برخی مردم به قطع یارانه‌ها اشاره کرد و افزود: با توجه به گلایه برخی افراد مبنی بر در دسترس نبودن سایت مربوطه، اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مکلف است مکاتبات و پیگیری‌های لازم برای رفع اختلال را انجام دهد.

وی تاکید کرد: باید شرایط به گونه‌ای مهیا شود که مردم در فرصت تعیین شده اعتراض خود را ثبت کنند.

در این نشست با حضور معاونین و مدیرکل حوزه استاندار، مدیر روابط عمومی استانداری، مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رییس سازمان جهاد کشاورزی و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی برگزار شد هر کدام از حاضرین به ارایه گزارش جامع از اقدامات صورت گرفته برای مدیریت بازار در حوزه کاری خود پرداختند.

همچنین استاندار خراسان جنوبی امروز با حضور در مرکز سامد (سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت)، مطالبات و سؤالات مردم را پاسخ گفت.