مسئول کانون بانوان و خانواده خدمت رضوی در خراسان جنوبی گفت: از ابتدای سال جاری تاکنون در قالب طرح “حسنا” ۲۰۰ سری جهیزیه در استان تامین و توزیع شده‌ است.

فاطمه شاد روز جمعه در حاشیه اهدای ۲۰ سری جهیزیه به زوجین کم برخوردار در محل اقامه نماز جمعه در مصلی المهدی (عج) بیرجند  افزود: طرح حسنا آستان قدس رضوی از ابتدای امسال توسط خادمیاران و با مشارکت خیرین در خراسان جنوبی اجرایی شد.

وی گفت: در قالب پویش ملی تامین جهیزیه به همت خادمیاران و با نام مبارک امام رضا (ع) و با مشارکت خیرین در روضه‌های خانگی تاکنون ۲۰۰ سری جهیزیه را تهیه کردیم که ۱۸۰ سری آن توزیع شده است.

۲۰۰ سری جهیزیه به نام امام رئوف در خراسان جنوبی توزیع شد

مسئول کانون بانوان و خانواده خدمت رضوی در خراسان جنوبی عنوان کرد: امروز هم ۲۰ سری جهیزیه به دست زوجین کم برخودار خواهد رسید.

وی افزود: هر سری جهیزیه شامل پنج قلم از جمله یخچال، ماشین لباسشویی، جاروبرقی، فرش و اجاق گاز است.

۲۰۰ سری جهیزیه به نام امام رئوف در خراسان جنوبی توزیع شد

شاد بیان کرد: بنیاد کرامت رضوی در راستای صیانت و اعتلای نهاد خانواده در جهت تحکیم و تعالی آن و با بهره‌گیری از ظرفیت‌های آستان قدس رضوی و مجموعه نهادها و تشکل‌های مردمی، اقدام به طراحی و پیاده‌سازی طرح «حسنا» کرده است.

وی گفت: پویش «حسنا» به معنای «حامیان سنت نبوی ازدواج» است و خیرانی از سراسر کشور در این طرح شریک و حامی زوج‌های جوان هستند.