مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی گفت: اردوی جامعه فرهنگ، هنرو قرآنی خراسان جنوبی به مشهد مقدس در روزهای ۳۰ و ۳۱ خردادماه برگزار شد.

علی فرخنده صبح شنبه اظهار کرد: در سند تحول فرهنگ و ارشاد اسلامی که شامل سه بخش گفتمان سازی، توانمندسازی و سودمند سازی است توجه ویژه‌ای به مسائل تفریحی، رفاهی و فرهنگی جامعه هدف شده است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با اشاره به اینکه اردوها نیز بخشی از همین مسائل تفریحی و رفاهی است، گفت: سیاست ما بر این است که در حوزه برنامه‌های رفاهی هر سال یک گام رو به جلو و برنامه‌های کیفی‌تر داشته باشیم.

فرخنده اظهار کرد: در همین راستا در روزهای ۳۰ و ۳۱ خردادماه اردوی سیاحتی- زیارتی اصحاب فرهنگ، هنر و رسانه و قرآنی را به مشهد مقدس داشتیم.

وی بیان کرد: در این اردو برنامه‌هایی را در رواق دارالهدایه آستان قدس رضوی و نمایشگاه و موزه‌های آستان داشتیم که مورد استقبال علاقمندان قرار گرفت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی با بیان اینکه حدود ۸۸ نفر از جامعه فرهنگ و هنر، رسانه و قرآنیان خراسان جنوبی با دو دستگاه اتوبوس به این سفر اعزام شدند، یادآور شد: همه این برنامه‌ها و زیارت‌ها از برکت دولت سیزدهم و انقلاب اسلامی است.

نوشته و خبر نگار : مهدیه حسن پور دبیر سرویس فرهنگی و هنری و ا.حسن پور