با پیگیری نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی؛
ارائه تسهیلات اشتغال به جوانان استان بدون محدو دیت/ وعده اتمام برای پروژه های ورزشی بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیر کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی شب گذشته با تقی زاده معاون امور مجلس و خانم فرامرزیان معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان دیدار و گفتگو کرد. خسروی با اعلام این خبر گفت: در این دیدار مطالب و درخواست های متعدد مردم حوزه انتخابیه مطرح و مصوباتی هم داشت : مثلا میزان اعتبار و تسهیلات در نظر گرفته شده برای اشتغال جوانان در اداره کل ورزش و جوانان استان، قبلا ۴ میلیارد تومان بوده است که در این دیدار مصوب شد این تسهیلات بدون سقف ریالی ، حسب مقررات ،توسط اداره کل ورزش و جوانان استان ارائه شود .
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در خصوص استخر سرپوشیده شهرستان خوسف هم قول تامین اعتبار ۲ میلیارد تومانی داده شد تا این طرح با کمک اداره کل ورزش و جوانان تا سال آینده به بهره برداری برسد.
در خصوص تامین کف پوش سالن ورزشی شمال شهر بیرجند هم ، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در این خصوص هم قول داد تا در اولین مرحله تامین منابع، اعتبار مورد نیاز این سالن را اختصاص دهند.
وی بیان کرد: در خصوص استادیوم ۱۵ هزار نفری بیرجند هم قرار شد اگر هیئتهای ورزشی مانند هیئت فوتبال و دومیدانی در ورزشگاه مستقر شوند، اعتبارات خوبی هم در خصوص کمک و پشتیبانی به این هیئت ها و همچنین هزینه نگه داری استادیوم اختصاص یابد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مصوبه دیگری که در این دیدار حاصل شد؛ وعده اتمام پروژه های این حوزه انتخابیه که بالای ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد، بود. در این خصوص خانم فرامرزیان قول داد تا سال آینده این پروژه ها را تعیین تکلیف کند اعتبار مورد نیاز آن را اختصاص دهد.
خسروی اسفزار همچنین از وعده تامین اعتبار برای خانه جوان استان که ۱۵ درصد پیشرفت فیزیکی دارد خبر داد.
وی یادآور شد: معاون توسعه و مدیریت منابع وزارت ورزش و جوانان نیز در این دیدار بر ساخت هتل ورزش استان تاکید داشت. وی در این خصوص قول داد که اگر این طرح با کمک اداره کل ورزش و جوانان استان و خیران و سرمایه گذاران کلنگ زنی شود، وزارتخانه هم برای ساخت آن اعتباراتی اختصاص خواهد داد.
نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت؛ ۱۲ نفر از افرادی که در این اداره مشغول به کار بودند، با مشکل مواجه شده بودند که خوشبختانه اکنون این مشکل حل شده و قرارداد کار این افراد تا تیرماه سال آینده تمدید شده است.