#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

در دیدار استاندار خراسان جنوبی و دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور حاصل شد؛
🔸اختصاص اعتبار ۱۱ میلیارد تومانی توسعه و تجهیز زیرساخت ها در استان

🔹دیدار استاندار خراسان جنوبی و دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور، اختصاص اعتبار ۱۱ میلیارد تومانی برای توسعه و تجهیز زیرساخت ها در استان را به همراه داشت.
؛ دکتر قناعت در ادامه پیگیری مسایل استان در مرکز، صبح امروز با سردار مؤمنی دبیرکل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور دیدار کرد.
🔹این دیدار به مطالبه جدی استان درخصوص احداث سوله بازرسی مرزبانی در مرز ماهیرود بنا به ضرورت، تأمین اعتبارات مورد نیاز بهسازی و تجهیز مرکز ماده ۱۶ ، تقویت و تجهیز دو ایستگاه سهل آباد و علی آباد و …گذشت.
🔹ارائه گزارشی جامع از وضعیت استان و ضرورت تأمین زیرساخت ها در راستای پیشگیری و مبارزه با با مواد مخدر و تبعاتی که خراسان جنوبی به جهت ناکافی بودن امکانات متحمل می شود، از مهمترین محورهای گفتگوی دکتر قناعت در دیدار سردار مؤمنی بود.
🔹تخصیص مبلغ ۱۰ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان اعتبار برای تقویت و تجهیز امکانات و زیرساخت های مورد نیاز ایستگاه های سهل آباد و علی آباد از مهمترین رهاوردهای این جلسه بود.
🔹این دیدار به اختصاص مبلغ ۵۰۰ میلیون تومان برای بهسازی و تجهیز فضای درنظر گرفته شده به منظور ایجاد و راه اندازی مرکز ماده ۱۶ انجامید.