رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی گفت:این نمایشگاه در وسعت ۶ هزار مترمربع وبا حضور شرکتها وفعالان صنعت ساختمان کشور واستان به مدت ۴ روز در بیرجند برگزار می شود.

غلامحسین حسینی با تاکید بر نقش و اهمیت صنعت ساختمان به عنوان پیشران اقتصاد، بیان داشت: حرکت در صنعت ساختمان، تکاپو در بخش های مختلف اقتصاد را به دنبال دارد و باید برای رونق و حرکت این صنعت گام هایی مهمی برداشته شود

وی بیان کرد: برگزاری نمایشگاه های تخصصی این حوزه می تواند کمک شایانی به رشد کمی و کیفی صنعت پیشران اقتصادی محسوب شود.

رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی با تاکید بر ظرفیت های بالقوه در بزرگترین رویداد ملی استان در حوزه صنعت، تصریح کرد: با توجه به ظرفیتهای بالقوه در این رویداد مهم اقتصادی و به منظور استفاده بهینه از فرصتهای بوجود آمده در شرایط کنونی و پاسخگویی به نیاز مصرف کنندگان بدون واسطه گری، نمایشگاه بین‌المللی صنعت ساختمان فرصتی در جهت ارتباط مستقیم مخاطبان و تولید کنندگان صنایع جهت عقد قراردادهای همکاری است.

حسینی تاکید کرد: برگزاری نمایشگاه صنعت ساختمان استان خراسان جنوبی به عنوان صنعت پیشران در اقتصاد کشور فرصتی دوباره برای تجلی همه‌ آنچه که متولیان بخشهای مختلف این صنعت به دنبال آن هستند بوده است.

وی بیان کرد: از مقامات ومسئولان صنعت ساختمان کشور وهیات های تجاری کشورهای همسایه برای حضور وبازدید از این نمایشگاه دعوت به عمل آمده است.

رئیس اتاق تعاون خراسان جنوبی تهیه سبد مصالح ساختمانی برای تعاونی های مسکن کارگری از سوی شرکت های صنعت ساختمان را از دیگر برنامه های اجرایی این نمایشگاه برشمرد.