نام نویسی کلاس‌های اوقات فراغت با شعار “تابستونتو بساز” در مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خراسان جنوبی آغاز شد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان گفت: ثبت‌نام کارگاه‌های اوقات فراغت با بیش از ۶۰ فعالیت فرهنگی، هنری، ادبی، مهارتی و علم و فناوری با شعار «تابستونتو بساز» آغاز شده است.

مظهری با بیان اینکه نام نویسی در این فعالیت‌ها با هدف شکوفایی استعداد‌های کودکان و نوجوانان و بر اساس ارزش‌ها و نظام تعلیم و تربیت اسلامی و غنی‌سازی اوقات فراغت آنها انجام می‌شود افزود: کلاس‌های اوقات فراغت مراکز پرورش فکری کودکان و نوجوانان با طراحی و اجرای برنامه‌های خلاق و با رویکرد‌های تربیتی، دینی، خانواده‌محوری، نوجوان‌محوری، مرکزمحوری و جذب و پایدارسازی اعضا به ویژه نوجوانان برگزار می‌شود.

وی گفت: افزایش دایره مخاطبان، مداخله همراهی و بهره‌مندی موثر خانواده‌ها در فعالیت‌های کانون، و بهره‌مندی از ظرفیت گروه‌های جهادی فعال در حوزه آموزشی از دیگر اهدافی است که در برگزاری کلاس‌های اوقات فراغت دنبال می‌شود.

هم اکنون در خراسان جنوبی ۱۲ مرکز ثابت و ۸ مرکز سیار پرورش فکری کودکان و نوجوانان فعالیت می‌کنند و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه حضوری به نزدیک‌ترین مرکز فرهنگی‌هنری کانون به محل سکونت خود از عناوین، زمان تشکیل و هزینه کارگاه‌ها مطلع شوند و نام نویسی کنند.

نوشته و خبر نگار : مهدیه حسن پور دبیر سرویس فرهنگی و هنری و ا.حسن پور