✅معاون امور فرهنگی و رسانه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی از صدور ۱۳ مجوز دفتر نمایندگی نشریات و پایگاه های خبری و تمدید شش دفتر نمایندگی نشریات سراسری در استان در سال جاری خبر داد.

محمود رمضانی با اشاره به شعار امسال مبنی بر «تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین»، بیان کرد: در راستای تحقق این شعار، ١٣ مجوز دفتر نمایندگی نشریات و پایگاه های خبری سراسری در استان صادر شده که نقش بسزایی در اشتغال زایی داشته است.
وی ادامه داد: همچنین از ابتدای سال جاری تاکنون، تمدید مجوز ۶ دفتر نمایندگی نشریات سراسری و یک خبرگزاری سراسری در استان به ثبت رسیده است.
معاون امور فرهنگی و رسانه ای فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی بیان کرد: امید است با تسهیل روند صدور مجوز ها در حوزه فرهنگی، گام های خوبی در راستای رفع موانع پیش روی هنرمندان استان برداشته شود.
رمضانی با اشاره به نقش بسزایی رسانه ها در جنگ ترکیبی دشمن، بیان کرد: با توجه به شرایط حساس جامعه انعکاس واقعیت‌های جامعه، وظیفه مهم و خطیر خبرنگاران است.
وی ادامه داد: این قشر از جامعه، نقش مهمی در تعاملات دوسویه مردم و مسئولان دارند چرا که هم مشکلات را به مدیران منعکس کرده وهم نقطه‌ نظرهای مسئولان را به جامعه منتقل می‌کنند.

نوشته و خبر نگار : مهدیه حسن پور دبیر سرویس فرهنگی و هنری و ا.حسن پور