سرپرست شرکت گاز استان خراسان جنوبی در جلسه هماهنگی با شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان از آمادگی کامل این شرکت برای تسریع در گازرسانی به شهرستان های این استان خبر داد.

 

حمان محمودی در این جلسه گفت: شرکت گاز استان خراسان جنوبی با توجه به کسب موفقیت های کم نظیر طی سالیان اخیر در سطح کشور و کسب رتبه های برتر در زمینه های اجرای شبکه و گازرسانی به شهرها و روستاها آمادگی کامل دارد تا برای تسریع در گازرسانی به استان سیستان و بلوچستان همکاری لازم را ارائه دهد.

 

سرپرست شرکت گاز استان خراسان جنوبی افزود: بر اساس برنامه ریزی انجام شده تیم اجرایی شرکت گاز خراسان جنوبی آمادگی دارد تا با اجرای ۴ هزار و ۷۰۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع، ۱۱ شهر و ۸۰۰ روستای سیستان و بلوچستان را به شبکه گاز طبیعی متصل نماید.

 

در ادامه محمدرضا میرشکاری مدیرعامل شرکت گاز استان سیستان و بلوچستان گفت: در تمامی مراحل انجام پروژه، آماده‌ هرگونه کمک و همکاری در جهت رفع مشکلات احتمالی وتعامل با سایر دستگاه های دخیل در این امر
می باشیم.

 

گفتنی است جلسه مذکور با حضور مدیران شرکت گاز خراسان جنوبی و سیستان و بلوچستان برگزار و همچنین مدارک و مستندات و دستورالعمل ها و شیوه نامه های تحویل و تحول ، نقشه ها، امکان سنجی های تهیه شده از طرف شرکت گاز استان سیستان بلوچستان به شرکت گاز استان خراسان جنوبی ارائه شد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور