🔹استاندار خراسان جنوبی از افتتاح و کلنگ‌زنی هزار و ۲۵۲ پروژه با اعتبار بیش از پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان در خراسان جنوبی به مناسبت دهه فجر خبر داد.
دکتر قناعت با اعلام این خبر در جلسه دیدار وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، ضمن تبریک اعیاد رجب و چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داشت: امروز شورای اداری استان را با حضور وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی با محوریت اشتغال و اشتغالزایی داریم همچنین تعدادی برنامه افتتاحیه را با حضور ایشان در استان خواهیم داشت.
🔹به گفته وی؛ در جریان این سفر ده واحد گلخانه را در شهرستان خوسف افتتاح خواهیم کرد، همچنین افتتاح مینی پالایشگاه و واحد تولید لوازم آرایشی در منطقه ویژه اقتصادی خواهیم داشت.
🔹استاندار ادامه داد: کلنگ‌زنی مجتمع فرآوری مواد نسوز سیمان قاین نیز از جمله پروژه هایی است که برای این سفر پیش بینی شده است.
🔹قناعت از افتتاح و کلنگ‌زنی هزار و ۲۵۲ پروژه با اعتبار بیش از پنج هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان در خراسان جنوبی به مناسبت دهه فجر خبر داد و گفت: از این تعداد هزار و ۱۱۶ پروژه افتتاح شده و برای ۱۳۶ پروژه نیز آغاز عملیات اجرایی را شاهد خواهیم بود.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور