#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

🔹مشاور استاندار و مدیر روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی گفت: تعیین سخنگوی ستاد مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه ها از طرف استاندار معزز، اقدامی ارزشمند بود.
محمود مقامی با بیان این مطلب در شورای اطلاع رسانی استان خاطرنشان کرد: با حضور فعال سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری، درخصوص تبیین طرح مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه ها، روزانه در حدود بیست مصاحبه رادیویی، تلویزیونی و… صورت پذیرفته است.
🔹به گفته وی؛ همچون ستاد مدیریت بیماری کرونا، ستاد مردمی سازی توزیع عادلانه یارانه ها نیز نیاز به تبیین و اطلاع رسانی دارد.
🔹مدیر روابط عمومی استانداری با ذکر این نکته که پایگاه های خبری در مقاطع مختلف با تمام توان در جهت تبیین و اقناع سازی وارد میدان شده اند، تأکید کرد: با توجه به اینکه پایگاه های خبری بودجه مشخصی ندارند و به صورت خود جوش اداره می گردند، لذا لازم است برای آنها اعتباری در نظر گرفته شود.
🔹مشاور استاندار تصریح نمود : اداره کل صدا و سیمای استان از آغاز طرح در کنار مسئولین ، برنامه های تبیینی را با حضور کارشناسان در دستور کار قرار داده است.
🔹مقامی متذکر شد:لازم است اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز محتواهای متناسب پخش شده را به صورت کوچک سازی و یا مکتوب در فضای مجازی اطلاع رسانی نماید.
🔹به گفته وی؛ روزنامه ها،فضای مجازی بسیج و سپاه، فرمانداری ها و… در این زمینه فعال می باشند.