🔹معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی گفت: در نظام مقدس جمهوری اسلامی، مسئولیت، امانت است.
خوش خبر با بیان این مطلب در مراسم تکریم و معارفه فرمانداران جدید و سابق فردوس خاطرنشان کرد: مهمترین وظیفه مدیران، تلاش برای حفظ و نگهداشت این امانت و استفاده درست از فرصت های در اختیار است.
🔹وی تصریح نمود: مدیریت جهادی و هدایت امور به صورت صحیح و بدون هیچ حاشیه ای از تکالیف اصلی مدیران نظام جمهوری اسلامی است.
🔹معاون استاندار مهمترین بازتاب و نتیجه مدیریت جهادی را پیشرفت هر چه سریع تر کارها عنوان نمود.
🔹خوش خبر گفت: هر اقدامی هم که در حوزه اجرایی انجام می شود باید به صورت دقیق و کامل به اطلاع مردم برسد.
🔹وی ادامه داد: اطلاع مردم از اقدامات دولت و نظام، سطح مشارکت آنها را در امور افزایش می دهد و نتایج بسیار مطلوبی به همراه دارد.
🔹معاون استاندار با تأکید بر این که آن چه باید در برنامه ریزی ها به عنوان مهمترین اولویت در نظر گرفته شود، توجه به ظرفیت های استان است، تصریح نمود: یکی از بهترین پتانسیل های شهرستان فردوس، صنایع دستی و گردشگری است که اگر به خوبی مورد عنایت واقع شود، می تواند به توسعه شهرستان کمک کند.
🔹خوش خبر با اشاره به این که فردوس، قطب نساجی استان است، افزود: تکمیل زنجیره نساجی و توسعه این صنعت باید مورد توجه فرماندار و مدیران شهرستان قرار گیرد.🔹وی در بخش دیگری از سخنانش ضمن تبریک روز خبرنگار، اصلی ترین وظیفه رسانه ها را آگاهی بخشی برشمرد.
🔹به گفته وی؛ اطلاع رسانی درست و صحیح از توفیقات نظام و تلاش های مدیران در راستای توسعه، تأثیر زیادی در خنثی سازی برنامه های دشمنان نظام دارد.

🔹معاون استاندار، پروژه های بیمارستان و دو محور فردوس-دیهوک و فردوس-بجستان را از خدمات ارزنده دولت در این منطقه نام برد.
🔹خوش خبر در پایان، ضمن معرفی حلاج مقدم به عنوان یکی از پتانسل های استان به لحاظ تخصص و توانمندی، حکم فرمانداری شهرستان فردوس را که به امضای وزیر کشور رسیده بود، به وی تقدیم کرد. در این مراسم از خدمات حسن میرزایی فرماندار قبلی فردوس نیز تقدیر شد.
🔹شایان ذکر است: در حکم وزیر کشور آمده؛ “به موجب این حکم و بنا به پیشنهاد استاندار خراسان‌جنوبی به سمت فرماندار شهرستان فردوس منصوب می‌شوید.
امید است با اتکال به خداوند متعال و در چارچوب وظایف مصوب در راستای تحقق اهداف و آرمان ‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و سیاست ‌های دولت تدبیر و امید و پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای موفق باشید”.
🔹حمید حلاج‌مقدم بیست و چهارمین فرماندار شهرستان فردوس، قبل از این انتصاب مدیرکل دفتر امور شهری و شورا‌های استانداری خراسان‌جنوبی بود.