#در_خانه_میمانیم

#شکست_کرونا_مردم_همدلی

#کرونا_را_شکست_میدهیم

#رعایت_بهداشت_فردی

 

🔹استاندار خراسان جنوبی گفت: تصمیمات ستاد کرونا، متأثر از شرایط موجود است و در راستای سلامتی مردم اتخاذ می شود.
🔹 ملانوری با بیان این مطلب در دیدار با آیت الله عبادی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بیرجند خاطر نشان کرد: با توجه به شیوع گسترده بیماری، ستاد استانی مدیریت کرونا به صورت مرتب و هر چند روز یکمرتبه برگزار می شود.
🔹وی تأکید کرد: برگزاری پی در پی جلسات در فواصل زمانی نزدیک به هم، صرفاً به جهت هم اندیشی درخصوص ارائه راهکار هایی برای مهار شرایط موجود است.
🔹استاندار با ارائه رئوس موضوع و مباحث مطرح شده در جلسات ستاد کرونای استان، تصریح نمود: در راستای تمکین به مصوبات ستاد ملی کرونا، الزام به تعطیلی کار اصناف از ساعت ۱۸ به بعد از جمله تصمیمات ستاد استانی بود.
🔹ملانوری ضمن تشکر از اصناف استان به جهت همراهی با این مصوبه، اظهار داشت: بیش از ۹۰ درصد اصناف این قانون را پذیرفته و نسبت به تعطیلی واحد کسبی خود از ساعت ۱۸ به بعد اقدام نموده اند.
🔹وی به موضوع حضور کارکنان در محیط های اداری هم اشاره کرد و گفت: تصمیم گیری درخصوص نحوه حضور کارکنان و اعمال قانون دورکاری یک سوم کارمندان به مدیر مجموعه تفویض شده است.
🔹به گفته وی؛امیدواریم با اعمال این محدودیت ها بتوانیم استان را بیماری پاک کنیم.
🔹نماینده ولی فقیه در استان نیز ضمن ارائه سخنان مبسوطی از استاندار خواست؛ با استفاده از همه ظرفیت ها و فرهنگ سازی، مشارکت مردم را برای تحقق مصوبات جلب نماید.
🔹آیت الله عبادی گفت: مردم با رعایت پروتکل های بهداشتی، نقش بسزایی در کاهش آمار بیماران و فوتی ها دارند.