رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه ۹ تن از شهدای اغتشاشات سال گذشته از فعالان گروه های جهادی بودند، گفت: دشمن شناسی و امام زمان‌شناسی شهدا سبب شد تا ورق اغتشاشات به نفع انقلاب اسلامی ایران برگردد.

سردار محمد زهرایی امروز در یادواره شهدای جهادگر آسمانی شهرستان نهبندان، اظهار داشت: محرم، صفر و اربعین هر سال پرشورتر از قبل برگزار می شود.

وی با بیان اینکه اگر دشمنان بر اراده باطل خود محکم هستند چرا ما نباید در جنگ اراده ها، ایمان ها و باورها در دفاع از ولایت یقینی رفتار کنیم، گفت: وقتی دشمن در مقابل جبهه اسلام دست به شمشیر برده است، ما هم باید آماده نبرد با آنها باشیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه انسانهای بی‌تفاوتی که ظهر عاشورا امام حسین(علیه السلام) را یاری نکردند، برخی از همین تفکرات امروز هم هستند که برای دفاع از دین و ولایت هیچ اقدامی نمی‌کنند، افزود: در همین اغتشاشات سال قبل، برخی از کشورهای ساده لوح تا زمانی که اغتشاش بود طرف اغتشاشگران بودند، وقتی دیدند که این انقلاب پایدارتر از انچه فکر می‌کردند است، برای ارتباط با جمهوری اسلامی ایران صف بستند.

سردار زهرایی با اشاره به اینکه باید برای ظهور و تقویت جبهه حق تمهیدات را فراهم کرد، گفت: درست است که تعداد نفرات جبهه اسلام در مقابل کفر کمتر است اما طبق فرموده قرآن، همین تعداد کم بر دشمنان غلبه می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه با کم و درست مصرف کردن می توان در جبهه اقتصادی به دشمن ضربه زد، افزود: باید برای جبهه حق بسترساز باشیم و نه بسترسوز، لذا چنانچه خود مان به توانمندی خود باور نداشته باشیم خودمان را می‌سوزانیم.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با اشاره به اینکه زندگی ائمه سراسر خالص برای خدا بود و همه شان شهید شدند که بالاترین مقام است، ادامه داد: کسی شهید می شود که طبق گفته حاج قاسم سلیمانی شهید زندگی کند.

سردار زهرایی با اشاره به اینکه ۹ تن از شهدای اغتشاشات سال قبل از اعضای گروه های جهادی بودند، گفت: تمام اینها طبق ایمان و باور قلبی برای دفاع از نظام برخاستند و به میدان رفتند و جان خود را تقدیم کردند.

وی گفت: شهید آرمان علی ورودی و شهید روح الله عجمیان از شهدای امنیت سال قبل، هر دو نفر از مسئولان گروه های جهادی بودند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور بیان کرد: دشمن شناسی و امام زمان‌شناسی شهدا سبب شد تا ورق اغتشاشات به نفع انقلاب اسلامی ایران برگردد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور