فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: ۲ شرور معروف شرق کشور در درگیری مسلحانه با ماموران انتظامی استان در منطقه کویری “حلوان” شهرستان طبس به هلاکت رسیدند.

، سردار حسن شجاعی نسب  در تشریح این خبر بیان کرد: با دریافت اطلاعاتی مبنی بر تحرک اشرار مسلح و کاروان قاچاقچیان مواد مخدر در بخش‌های کویری شهرستان طبس، پیگیری موضوع به صورت ویژه در دستور کار تیم‌های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر قرار گرفت.

وی افزود: تیم‌های عملیاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان خراسان جنوبی با اجرای طرح‌های عملیاتی اطلاعاتی و شناسایی دقیق مسیر تردد و تحرکات قاچاقچیان مواد مخدر، ۲ دستگاه موتورسیکلت تیزرو با چهار نفر از اشرار مسلح را در محور کویری “طبس به یزد” منطقه کویری حلوان شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: راکبان موتورسیکلت به محض مشاهده مأموران پلیس به سمت آنان تیراندازی کردند که در تبادل آتش بین پلیس و اشرار مسلح و سرانجام با آتش پرحجم پلیس، ۲ شرور معروف شرق کشور به هلاکت رسیدند.

وی با بیان اینکه عملیات پلیس برای دستگیری اشرار متواری شده ادامه دارد، تصریح کرد: پس از پایان درگیری و پاکسازی منطقه ضمن توقیف یک دستگاه موتورسیکلت، مقدار ۲۴۰ کیلوگرم تریاک، سه قبضه سلاح جنگی به همراه هفت تیغه خشاب و مقداری فشنگ جنگی از اشرار کشف شد.

سردار شجاعی نسب گفت: پلیس با هوشیاری کامل با هر نوع تحرک باعث ناامنی منطقه مقابله می‌کند و در راه مبارزه با اشرار مسلح و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی طبق قانون بدون هیچ گونه اغماضی برخورد خواهد کرد.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور