-فرمانده سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی گفت:بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) در طول یک سال گذشته ۴۲ پروژه کوچک، متوسط و بزرگ در بحث جاده‌های بین مزارع را به بهره برداری رساند.

سردار محمدرضا مهدوی در مراسم بهره برداری مخزن ذخیره آب روستای مجد بشرویه اظهار کرد: امروز در بشرویه دو جاده بین مزارع به طول ۶ کیلومتر را که به همت بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) کار آسفالت آن انجام شده بود را به بهره برداری رساندیم.

فرمانده سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی با بیان اینکه در آستانه هفته بسیج سازندگی هستیم، بیان کرد: این هفته را به همه جهادگرانی که با تلاش و کوشش ویژه خود برای محرومیت زدایی تلاش می‌کنند، تبریک می گویم.

مهدوی افزود: بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی در طول یک سال گذشته ۴۲ پروژه کوچک، متوسط و بزرگ در بحث جاده‌های بین مزارع را با اعتباری بالغ بر ۸۱ میلیارد تومان به بهره برداری رساند.

وی گفت: ۳۰ پروژه دیگر نیز در حال اجرا است که در ماه‌های آینده به بهره برداری خواهد رسید.

مهدی هنری، مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) خراسان جنوبی نیز در این مراسم گفت: در هفته بسیج سازندگی در راستای طرح‌های اشتغال زایی تعداد ۴۰۶ کارگاه اشتغال خرد خانگی افتتاح می‌شود که زمینه اشتغال ۵۰۵ نفر را را فراهم می‌کند.

وی اظهار کرد: کار اشتغال زایی ما بر محوریت صندوق‌های مردم پایه قرض الحسنه است و در حال حاضر نیز در خراسان جنوبی ۵۳۰ صندوق قرض الحسنه فعالیت دارد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا (ع) با بیان اینکه سرمایه این صندوق‌ها حدود ۴۱ میلیارد تومان است، یادآور شد: در یک سال گذشته بالغ بر هزار و ۷۰۰ کارگاه اشتغال خرد خانگی را به اتمام رساندیم که دو هزار و ۶۰۰ نفر اشتغال ایجاد کرده است.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور