نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه خواستار در نظر گرفتن محرومیت ها در توزیع اعتبارات شهرستانی شد.

، نماینده مردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس شورای اسلامی در نشست خبری با اشاره به طولانی شدن روند اجرای برخی طرح‌ها گفت: اجرای برخی طرح‌ها به دلیل عدم تامین مالی طولانی می‌شود که لازم است در توزیع اعتبارات شاخصه‌هایی همچون محرومیت و کم برخورداری منطقه و دوری از مرکز بیشتر در نظر گرفته شود.

حجت الاسلام نصیرایی در رابطه با مشکلات حوزه بهداشت و درمان به خصوص مطالبه ام آر آی و اتوبوس آمبولانس افزود: تمام شهرستان‌های حوزه انتخابیه حق دارند این امکانات درمانی را داشته باشند، اما در شرایط فعلی، چون زیرساخت دستگاه ام آر آی در شهرستان فردوس فراهم است. وی افزود: موضوع اتوبوس آمبولانس را هم با جدیت پیگیری می‌کنیم و امیدوارم تا کمتر از یک ماه دیگر در شهرستان مستقر شود.

نماینده ومردم شهرستان‌های فردوس، طبس، سرایان و بشرویه در مجلس همچنن در رابطه با تفکیک حوزه انتخابیه گفت: این طرح موافقان و مخالفان زیادی در منطقه و مجلس دارد، اما با افزایش نمایندگان استان مطالبات بیشتری را می‌توانیم در سطح کشور پیگیری و مطرح کنیم.

حجت الاسلام نصیرایی از ادامه پیگیری‌ها برای اخذ مجوز دانشکده علوم پزشکی در شهرستان فردوس خبر داد.
وی در رابطه با سالن ورزشی ۲۰۰۰ نفری شهرستان فردوس که بیش از ده سال است کار اجرایی آن آغاز شده هم گفت: در سفری به تهران مصوب شد ۳۰ میلیارد تومان برای طرح‌های نیمه تمام ورزشی اختصاص دهند که یکی از این طرح‌ها سالن ورزشی ۲۰۰۰ نفری شهرستان فردوس است.