#در_خانه_میمانیم

#شکست_کرونا_مردم_همدلی

#کرونا_را_شکست_میدهیم

#رعایت_بهداشت_فردی

 

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی از اعلام آمادگی دستگاه قضا برای کمک به دولت مردان جدید خبر داد و گفت: کارکنان دولت در همه‌ دستگاه‌ها و ادارات موظف هستند واکسن دریافت کنند، اما اگر به هردلیلی این واکسن را دریافت نکنند و به کرونا مبتلا شوند از خدمات مرخصی استعلاجی بی بهره خواهند ماند.

حجت الاسلام ابراهیم حمیدی،  در شورای قضایی استان با اشاره به واکسیناسیون کارمندان دولت که مصوبه ستاد استانی مدیریت بیماری کروناست، گفت: لازم است واکسیناسیون انجام شود و هیچ فردی آن را به تعویق نیندازد.

، وی به تغییر و تحول قوه قضائیه و مستقر شدن کابینه‌ جدید دولت اشاره کرد و افزود: دولت جدید آماده است تا برای کمک به مردم تمام توان خود را بکار گیرد که در این راستا دولت مردانی که در استان مستقر خواهند شد در بحث اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و سایر می‌توانند بر کمک‌های مجموعه قضایی استان حساب کنند.

رئیس کل دادگستری خراسان جنوبی به تحقق شعار سال نیز اشاره کرد و گفت: در حمایت از تولید سال گذشته دستگاه قضا ورود جدی داشته است و امسال هم بیش از سال گذشته برای رفع مانع زدایی‌ها و کمک به افزایش راندمان تولید حمایت انجام خواهد شد.

حمیدی نقش دادستان‌ها را نیز در این زمینه مهم عنوان کرد و افزود: ورود دادستان‌ها و استفاده از ظرفیت‌های قانونی و پیگیری آن‌ها می‌تواند کمک بزرگی به چرخه تولید استان باشد.