#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی از پشتکار و جدیت کادر درمان در به حداقل رساندن آمار کرونا جای قدردانی کرد.

 ایت الله عبادی در دیدار با رییس شورای کلان منطقه ۹ آمایشی حوزه آموزش و

پشتکار و جدیت کادر درمان در به حداقل رساندن آمار کرونا جای تشکر داردسلامت در کشور، با بیان اینکه در زمان شیوع ویروس کرونا روزی تا ۷۰۰ نفر جان خود را از دست می‌دادند، گفت: با تلاش و کوشش کادر درمان و جدیت دولت این رقم به صفر نزدیک می‌شود.

وی افزود: بیش از هرچیز امروز بیماری‌های اخلاقی جامعه بشری را تهدید می‌کند، راهش این است که هر کس مسئولیتی را بر عهده گرفته، به نحو احسن انجام دهد و در محدوده‌ای که می‌توانیم موثر باشیم، کار خود را انجام دهیم.

آیت الله عبادی گفت: تاکنون دولت‌ها قانون اساسی را اجرا نکرده و بیشتر به منافع حزب خود پرداختند و کمتر به قانون اساسی و منافع نظام پرداخته شده اند و امیدواریم که آزمون و خطا‌ها ما را به یک نتیجه‌ای برساند که راه را بر اساس قانون طی کرده و مسائل حزبی و سلیقگی را کنار بگذاریم.

 

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت:در کنار ده‌ها قضیه، مسائل مربوط به سلامت مردم از نظر جسمی است که قدم‌هایی که اخیراً برای بیمه برداشته شده است، خوب است و رهبر فرزانه انقلاب اسلامی بار‌ها تاکید دارند که به گونه‌ای طراحی کنید که آن کسی که مریض دارد غصه اش فقط بیمار داری باشد، اما بسیاری غصه مسائل اقتصادی به مشکل بیماری آن فرد می‌چربد.

آیت الله عبادی افزود:دولت با وجود مشکلات زیادی که به ارث مانده، اما خوب کار می‌کند و باید مسائل همسو پیش رود