نماینده بنیاد علوی در خراسان‌جنوبی گفت: بنیاد علوی طی دو سال گذشته ۶۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در شهرستان‌های مختلف استان پرداخت کرده است.

، هاشم صلاحی در جمع خبرنگاران با اشاره به اقدامات شاخص بنیاد علوی بیان کرد: در راستای عمل به فرامین رهبری، اشتغالزایی همواره مورد توجه بوده که در این راستا حمایت‌هایی در قالب پرداخت تسهیلات از جامعه هدف انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه بنیاد علوی در دو سال گذشته ۶۲ میلیارد تومان تسهیلات اشتغال در شهرستان‌های مختلف پرداخت کرده است، گفت: عمده این تسهیلات به طرح‌های اقتصادی و اجتماعی در حوزه زرشک بوده است.

صلاحی با اشاره به اقدامات انجام شده در شهرستان‌های مورد هدف اعم از خوسف و درمیان بیان کرد: در قالب تفاهم‌نامه محرومیت‌زدایی از سال ۹۹ تاکنون ۱۱۰ میلیارد تومان برای رفع محرومیت در شهرستان درمیان هزینه شده است.

بنا به گفته نماینده بنیاد علوی در خراسان‌جنوبی، مجموع مصوبات بنیاد علوی در استان به غیر از دو شهرستان هدف درمیان و خوسف، ۱۸۴ میلیارد تومان است.

صلاحی با اشاره به پروژه‌های هفته دولت هم بیان کرد: همزمان با هفته دولت سه طرح هوشمندسازی ۵۰ کلاس درس، اصلاح شبکه و بازسازی انشعابات و آسفالت معابر با اعتبار پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان در درمیان افتتاح می‌شود.v

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور