🔹با حضور نماینده معاونت هماهنگی امور استان های دفتر نهاد ریاست جمهوری، پروژه های جهش تولید استان مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت.
جلسه بررسی “پروژه های جهش تولید استان” به ریاست سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار و با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری ،نماینده معاونت هماهنگی امور استان های دفتر نهاد ریاست جمهوری و مدیران دستگاه های مرتبط برگزار گردید.
🔹در این جلسه سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استاندار ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته در جهت به ثمر نشستن این طرح ها گفت: با حضور نماینده نهاد ریاست جمهوری روند اجرای “پروژه های جهش تولید استان” مورد پایش و ارزیابی قرار گرفت و قرار است در جلسه جمع بندی نحوه تسریع در اجرای این پروژه ها مورد بحث و تبادل نظر قرار گیرد.
🔹در این جلسه سید جلال الدین هاشمی نماینده معاونت هماهنگی امور استان های دفتر نهاد ریاست جمهوری نیز با اشاره به اهمیت نامگذاری سال جاری از طرف مقام معظم رهبری(مدظله العالی ) و تأکیدات ویژه رئیس جمهور گفت: با بهره برداری از این پروژه ها، رونق تولید و کسب و کار ایجاد می گردد.
وی از هم افزایی حاکم بر مدیریت استان و تلاش های صورت گرفته در جهت به ثمر رساندن این پروژه ها تقدیر کرد.
🔹لازم به ذکر است: با امضاء تفاهم نامه ای فی مابین مدیریت استان و سازمان برنامه و بودجه کشور ۷۵ پروژه در قالب “پروژه های جهش تولید” با اعتبار بیش از هزار و ۱۰۰ میلیارد تومان تا پایان دولت به بهره برداری می رسد.