#خبر_و_هنر

#خراسان_جنوبی

#khabar_va_honar

#southern_Khorasan

#Birjand

#khabarvahonar

#خبر_و_هنر #خبروهنر

#خبر_هنر #خبر #اخبار #هنر #فرهنگ

#بیرجند #قاین #طبس #فردوس #سرایان #نهبندان #خوسف #بشرویه #زیرکوه #درمیان #سربیشه

🔹سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی اعلام کرد: واحدهای تولیدی استان به صورت مستمر بازدید می‌ شوند.
اشرفی با بیان این مطلب در جریان بازدید از چند واحد تولیدی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بیرجند خاطرنشان کرد: این اطمینان خاطر را می‌دهم که در فصل جدید خدمتگذاری، شاهد اتفاقاتی از قبیل عدم همکاری برخی ادارات نخواهیم بود.
🔹وی اظهار داشت: هدف بازدید امروز از مجموعه سازمان منطقه ویژه اقتصادی خراسان جنوبی، عرض خداقوت به کارکنان این مجموعه و تعدادی از کارخانه‌های مستقر بود و هم اینکه از نزدیک با مسائل، مشکلات و چالش ‌های واحدهای تولیدی آشنا شده در راستای حل آنها گام برداریم.
🔹سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری تصریح نمود: در این بازدیدها هدف این است که ضمن آشنایی بیشتر با مشکلات بتوانیم با ارائه راهکارهای مناسب، تصمیم گیری به موقع برای حل مشکلات آنها را در اندک زمان داشته باشیم.
🔹اشرفی متذکر شد: در این بازدید، بیشتر سرمایه گذاران از عدم همکاری مناسب برخی بخش‌ها مانند بانک‌ها گلایه داشتند.
🔹وی ادامه داد: برای رفع این دغدغه، دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری، ضمن انجام هماهنگی‌ های لازم با کمیسیون هماهنگی بانک‌های استان، بازدیدی از منطقه ویژه اقتصادی و واحدهای مستقر در آن را ترتیب می دهد تا موارد از نزدیک پیگیری شوند.

🔹سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری با بیان اینکه بازدید از واحدهای تولیدی استان به صورت مستمر یکی از مهمترین برنامه‌های سال جاری است، افزود: کارخانه‌های مستقر در مرکز استان و کارخانه‌ های مستقر در شهرستان‌ها ، به صورت مستمر هر هفته و یا هر دو هفته یکبار بازدید و رصد خواهند شد.
🔹اشرفی با ذکر این نکته که به جهت اهمیت موضوع، باید یک کارگروه خاص ویژه منطقه اقتصادی برگزار شود، گفت: باید در حد امکان کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید در واحدهای تولیدی برگزار شود تا مشکلات زودتر به نتیجه برسند.
🔹وی تأکید کرد: دفتر هماهنگی امور سرمایه گذاری و اشتغال استانداری به صورت ۲۴ ساعته به روی سرمایه گذاران و تولید کنندگان باز است و با آغوش باز از سرمایه گذاران حمایت می‌کنیم و معتقدیم در گام نخست باید هوای سرمایه گذار بومی را داشت.
🔹به گفته وی؛ دولت به دنبال کار جهادی تحولی است و در این زمینه هیچ مانعی غیر قابل حل نیست.
🔹شایان ذکر است؛ سرپرست معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان جنوبی از واحد الکترو صدر( تولید ماشین آلات کارخانه جات کاشی و سرامیک)، کارخانه زیگورات( تولید کاشی و سرامیک)، کارخانه آذین چرم خاوران، واحد شالیکوبی برنج، واحد آرمان الیاف و واحد آذران صنعت( هیدروکرین ) بازدید کرد.