مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی در دیدار با مدیر ونماینده انجمن اولیا هنرستان هنرهای زیبا ضمن تقدیر از زحمات صورت گرفته توسط ایشان در سال گذشته، گفت: لازمه به ثمر رسیدن هنرآموزان نمونه و تاثیرگذار در پیشبرد اهداف والای انقلاب اسلامی، ثبات در حفظ معلمان مجرب و متعهد می باشد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در دیدار با مدیر هنرستان هنرهای زیبا و نماینده انجمن اولیا و مربیان هنرستان هنر های زیبا، اظهار کرد: نگاه ما در مجموعه هنرستان در حوزه تحول مدیریتی به گونه‌ای بوده که والدین هنرآموزان این موضوع و تغییرات مثبت حاصل شده  را کاملاً  لمس نمایند.
فرخنده در ادامه ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های رادنیا؛ مدیر هنرستان هنرهای زیبا، افزود: ارتباط مستمر و بیشتر  با رسانه ها بسیار موثر است همان گونه که این موضوع از موارد مهم در بحث ایجاد شفافیت و اطلاع رسانی به موقع به مردم می باشد.
وی با اشاره به این که هنرستان کارگاه تربیت هنرمندان متعهد و انقلابی برای تقویت نظام جمهوری اسلامی ایران می باشد، گفت: تلاش می کنیم  تا مشکلات راه اندازی هنرستان پسران را مرتفع سازیم و به زودی شاهد افتتاح هنرستان ویژه پسران باشیم.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: هنرستان باید در مقوله ثبات معلمان جدیت به خرج دهد تا خروجی مثبتی در تربیت هنرآموزان داشته باشیم.
در این جلسه مقرر گردید طی مکاتبه ای با آموزش و پرورش استان نسبت به معرفی رشته های تخصصی این هنرستان اقدامات مقتضی صورت پذیرد تا در سال جدید بیشتر شاهد حضور علاقه مندان در رشته های “تخصصی، هنری”  نسبت به گذشته باشیم.

نوشته و خبر نگار : مهدیه حسن پور دبیر سرویس فرهنگی و هنری و ا.حسن پور