نمایشگاه فروش بهاره و ضیافت ماه مبارک رمضان با حضور معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی در محل نمایشگاه‌ بین‌المللی خراسان جنوبی در بیرجند گشایش یافت.

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی سه‌شنبه شب در حاشیه این آیین گفت: با توجه به نزدیک شدن ماه مبارک رمضان، ایام پایانی سال و عید نوروز، نمایشگاه طرح ضیافت و فروش بهاره بیرجند از امروز آغاز و به مدت ۶ روز ادامه خواهد داشت.

احمد آریافر افزود: در این نمایشگاه ۲۱۰ غرفه در مساحت ۲۵۰۰ مترمربع فضا با حمایت و مشارکت اتاق اصناف و اتحادیه‌های صنفی استان دایر است.

وی بیان کرد: در نمایشگاه بهاره و ضیافت مبارک رمضان، اقلامی چون انواع پوشاک، کیف و کفش، شال و روسری، لوازم خانگی، انواع محصولات خوراکی و مواد غذایی از جمله کالاهای اساسی مانند برنج، روغن، قند و شکر، گوشت و مرغ تنظیم بازاری عرضه می‌شود.

نمایشگاه فروش بهاره و ضیافت رمضان در بیرجند گشایش یافت

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت خراسان جنوبی ادامه داد: در مجموع ۶۵ غرفه به مواد غذایی، ۱۵ غرفه تنظیم بازار، ۳۵ غرفه شیرینی، شکلات و آجیل، ۲۵ غرفه پوشاک، ۱۰ غرفه لوازم خانگی و کالای خواب، ۱۰ غرفه شوینده و مواد بهداشتی، ۲۰ غرفه کیف و کفش و ۳۰ غرفه به صنایع دستی و متفرقه اختصاص یافته است.

وی ساعت بازدید از نمایشگاه مذکور را از ساعت ۹ تا ۱۲ صبح و ۱۶ تا ۲۱ بعدازظهر اعلام کرد و افزود: تمامی اجناس و کالاها در نمایشگاه بهاره و ضیافت مبارک رمضان با ۱۰ تا ۱۵ درصد تخفیف عرضه می‌شود.

 

نمایشگاه فروش بهاره و ضیافت رمضان در بیرجند گشایش یافت