سردار یوسفی جانشین فرمانده سپاه انصار الرضا علیه السلام استان صبح امروز سه‌شنبه (۱۶ آبان) در مراسم افتتاح نمایشگاه استانی اسوه بسیج مساجد و محلات در حسینیه جماران بیرجند ضمن تقدیر و تشکر از تلاش‌های بسیجیان در پایگاه‌ها، حوزه‌ها و نواحی مقاومت بسیج سطح استان اظهار داشت: به برکت این فعالیت‌هاست که نظام جمهوری اسلامی همچنان پیش برنده و پیشرونده در سطح جهان است و در همه صحنه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی نقش آفرینی می‌کند که این نشان از تلاش بسیجیان در عرصه‌های مختلف است.

وی با بیان اینکه گرچه تلاش همه بسیجیان در پایگاه‌های مقاومت بسیج مورد ستایش است اما این نمایشگاه برای برترین‌ها برگزار شده است افزود: سال گذشته پایگاه‌های اسوه در نمایشگاه مورد ارزیابی قرار گرفتند امسال پایگاه‌های جدیدی توانستند این امتیاز و برتری را کسب کنند و به عنوان پایگاه اسوه معرفی شوند.

یوسفی خاطرنشان کرد: هر پایگاهی که تلاش و فعالیت بیشتری داشته باشد و در عرصه‌های مختلفی که برای پایگاه‌های بسیج تعریف شده بتواند نقش آفرینی مثبتی داشته باشد قطعاً فعالیتشان دیده می‌شود، مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و پایگاه های برتر به مرحله شهرستانی، استانی و کشوری راه پیدا می‌کنند.

وی عنوان کرد: وقتی پایگاه‌های مقاومت بسیج در عرصه‌های مختلف ورود پیدا می‌کنند آمار فعالیت‌ها بسیار بالا می‌رود بسیج دریای بیکران خدمت و جهاد و اقیانوسی از اقدامات است.

جانشین فرماندهی سپاه انصارالرضا علیه‌السلام استان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری دو کلید واژه امید و ایمان را در فرمایشاتشان امسال مطرح کردند افزود: در همه فعالیت‌هایی که در پایگاه‌های بسیج انجام می‌دهید این دو کلید واژه را مد نظر داشته باشید چون پایگاه اسوه هستید قطعاً اقدامات موثری داشته‌اید و طبق نقشه راهی که برای پایگاه‌های مقاومت تعریف شده است حرکت کرده‌اید.

گفتنی است، نمایشگاه توانمندی‌ها و عملکرد پایگاه‌های نمونه استان در سال ۱۴۰۱ به مدت سه روز تا ۱۸آبان صبح‌ها ساعت ۸ تا ۱۱:۳۰ و عصرها ساعت ۱۵:۳۰ تا ۱۹:۳۰ برای بازدید عموم مردم دایر است.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور