?مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری خراسان جنوبی گفت: منتخبین استانی جایره ملی رویداد جوانی جمعیت در هفت سطح رسانه، نخبگان، مدیران، خانواده‌ها، دستگاه‌های حاکمیتی، شرکت‌ها و مؤسسات خصوصی و سازمان‌های مردم نهاد تعیین شدند.
؛ فرشته اسدزاده با بیان این مطلب در جشنواره استانی تجلیل از برگزیدگان جایزه ملی رویداد جوانی جمعیت اظهار کرد: در طول یکسال و نیم گذشته در قرارگاه جمعیت، برنامه‌های متعددی را در دستگاه‌های مختلف داشته‌ایم.
?وی تصریح کرد: در برش ملی جشنواره جایزه ملی رویداد جوانی جمعیت که روز ۳۱ اردیبهشت ماه برگزار شد، به دستور استاندار خراسان جنوبی مقرر شد همزمان با عید سعید غدیر خم جشنواره استانی تجلیل از برگزیدگان برگزار شود.
?اسدزاده با بیان اینکه طبق قانون ماده ۱۹ جوانی جمعیت این تجلیل در تهران به عمل آمد، گفت: در برش استانی هم منتخبینی در هفت سطح رسانه، نخبگان، مدیران، خانواده‌ها، دستگاه‌های حاکمیتی، شرکت‌ها و مؤسسات خصوصی و سازمان‌های مردم نهاد در خراسان جنوبی داشتیم که امروز در این مراسم تجلیل خواهند شد.
?مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری با قدردانی از رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان به عنوان دبیر علمی و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر اجرایی این جشنواره اظهار داشت: برنامه جایزه ملی جوانی جمعیت مدلی خودارزیابی بود یعنی در استان خراسان جنوبی دو سامانه تعریف شد و هر دستگاه و سازمان مردم نهاد و افرادی خاصی که در قالب نخبگانی فعالیتی داشتند بنا به میل خود، اقداماتی که انجام داده بودند را بارگذاری کردند و داوران ارزیابی‌ها را انجام دادند که امروز نتایج آن و برگزیدگان اعلام می‌شود.

نوشته و خبرنگار : دکتر  ا . زارعی دبیر سرویس پزشکی و سلامت و ا حسن پور