-فرماندار بیرجند گفت: نظارت مستمر بر رفع موانع مردمی سازی در دستگاه‌های دولتی نیز نیاز است که این موانع شناسایی و در حال پیگیری است.

 علی فاضلی فرد صبح دوشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی اظهار کرد:  مقام معظم رهبری سال جدید را با کلید واژه مشارکت مردمی مطرح کردند که دولت سیزدهم نیز بر این امر تأکید دارند.

فرماندار شهرستان بیرجند بیان کرد: در زمینه مشارکت مردم در اقتصاد گام اول آموزش و توانمندسازی گروه‌های مردمی که در زمینه کسب و کارهای خرد توانمندی‌های دارند، است و همچنین معرفی الگوهای موفق کسب و کارهای خرد را نیز در برنامه داریم.

فاضلی فرد ادامه داد: نظارت مستمر بر رفع موانع مردمی سازی در دستگاه‌های دولتی نیز نیاز است که این موانع شناسایی و در حال پیگیری است.

وی با اشاره به اینکه فرماندار بیرجند بازدیدهای سرزده به دستگاه‌ها را خواهد داشت، گفت: در این بازدیدها با ارباب رجوع‌ها و…به صورت مستقیم صحبت خواهیم کرد تا مشکلات مردم را در پیچ و خم ادارات شناسایی کنیم.

فرماندار شهرستان بیرجند گفت: بسیاری از دستگاه‌های اداری امکاناتی چون مهمانسرا، سالن ورزشی و… نیز دارند که تلاش ما بر این است که بتوانیم این امکانات را در اختیار گروه‌های مردمی فعال در بخش اقتصاد نیز در صورت امکان قرار دهیم تا گامی در راستای تحقق شعار سال ۱۴۰۳ برداریم.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور