نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و امام جمعه بیرجند در حکمی حجت الاسلام محمدرضا توکلی را به سمت مسوول ستاد نماز جمعه شهر بیرجند منصوب کرد.

 در حکم حجت الاسلام و المسلمین سید علیرضا عبادی آمده است: بنا به تجربیات، تعهد و فعالیت‌های فرهنگی موفق جنابعالی و به پیشنهاد مسوول محترم شورای سیاستگذاری ائمه جمعه خراسان ‌جنوبی، به موجب این حکم به عنوان «مسئول ستاد نماز جمعه شهر بیرجند» به مدت یک سال منصوب می‌شوید.

وی اضافه کرد: امید است با استعانت از خداوند متعال و نصب العین قراردادن تقوا، جهاد در راه خدا، رهنمودهای رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و فرامین و تدابیر و منویات ولی امر مسلمین حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بتوانید با بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود در مرکز استان و با همت و تلاش هرچه بیشتر در چهارچوب دستورالعمل‌های شورای سیاستگذاری ائمه محترم جمعه، حضور حداکثری مردم به ویژه جوانان را در نماز جمعه فراهم و از توان و ظرفیت آنان در جهت پویایی ستاد نمازجمعه گام‌های موثری بردارید.

نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی به صورت جداگانه از فعالیت‌های موثر حجت الاسلام علی محقی در دوران مسئولیت ستاد نماز جمعه شهر بیرجند تقدیر و تشکر کرد.

مراسم تکریم و معارفه مسوول جدید ستاد نماز جمعه شهر بیرجند امروز (چهارشنبه) با حضور نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی و جمعی از مسوولان دستگاه‌های فرهنگی و تبلیغی استان در محل دفتر امام جمعه بیرجند برگزار شد.