چهاردهمین و پانزدهمین دیدار رؤسای فدراسیون های ورزشی کشور با استاندار خراسان‌جنوبی
🔹رؤسای فدراسیون های اسکیت و موتورسواری و اتومبیل رانی کشور با استاندار خراسان‌جنوبی دیدار کردند.
🔹معتمدیان در این دیدار، مسابقات ورزشی را فرصت مناسبی برای معرفی توانمندی های استان برشمرد.
🔹استاندار با اشاره به ظرفیت مناطق کویری استان از رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی کشور خواست؛ برای برگزاری مسابقات ملی و بین المللی رالی کویر در خراسان جنوبی برنامه نماید.
🔹مازیار ناظمی برای عملیاتی نمودن این پیشنهاد، قول مساعد داد.
🔹پیشنهاد راه اندازی پیست موتورسواری و اتومبیل رانی در محل استادیوم ۱۵ هزار نفره غدیر با استفاده از اعتبارات ملی وزارت ورزش و ظرفیت شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی هم از دیگر مباحث مطرح شده بود که بر اساس وعده رئیس فدراسیون مبنی بر پیگیری اعتبارات لازم از محل وزارتخانه، این پروژه به زودی عملیاتی می شود.
🔹لزوم احداث پیست استاندارد اسکیت در مرکز استان از دیگر موارد عنوان شده در این دیدار بود که با وعده همراهی رئیس فدراسیون اسکیت کشور مواجه گشت.
🔹استاندار به منظور اجرای این پروژه و پر کردن خلأ موجود، دستور احداث پیست را صادر نمود.
🔹بر اساس دستور معتمدیان، مقرر شد مدیر کل ورزش و جوانان استان با همکاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، نسبت به آماده‌سازی طرح و نقشه های لازم برای احداث این پروژه اقدام کند.
🔹بحث و گفتگو درخصوص مسایل، مشکلات و کاستی های هیئت های مرتبط در سطح استان نیز با دستور استاندار به مدیر کل ورزش و جوانان مبنی بر رفع آنها مواجه شد.

شایان ذکر است: در این دیدار، رؤسای جدید هیئت های اسکیت و موتورسواری و اتومبیل رانی استان، بهمن محمدرضایی نائب رئیس فدراسیون آسیایی و رئیس فدراسیون اسکیت کشور و همچنین مازیار ناظمی مشاور وزیر ورزش و رئیس فدراسیون موتور سواری و اتومبیل رانی کشور را همراهی کردند و در ابتدای بحث به تشریح وضعیت هئیت های مرتبط در استان پرداختند.