🔹معاون توسعه منابع و مدیریت استانداری خراسان جنوبی گفت: مردم صاحب مملکت و نظام هستند و ما شأن دیگری جز خادمی مردم نداریم.
حسینی با بیان این مطلب در نخستین جلسه شورای اداری استان در سال ۱۴۰۰ خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه های اجرایی باید بیش از گذشته پاسخگوی مطالبات و درخواست های مردم باشند.
🔹وی تأکید کرد: اقدامات دولت باید اطلاع‌رسانی شود تا مردم بدانند چه اقداماتی صورت گرفته است.
🔹به گفته وی؛ بنا به تأکید شخص استاندار، مدیران باید برای تحقق این موضوع از توان رسانه‌های استان استفاده کنند.
🔹معاون استاندار به مصوبه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان مبنی بر تغییر ساعت کاری ادارات اشاره کرد و گفت: بر اساس این مصوبه، از اول خرداد ماه ساعت کاری ادارات از ۶ صبح تا ۱۲ و ۳۰ دقیقه خواهد بود.
🔹حسینی ادامه داد: طبق دستور استاندار، میزخدمت باید تا پایان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه در ورودی ادارات فعال باشد تا مراجعات مردم پاسخ داده شود.
🔹به گفته وی؛ این وظیفه قانونی و شرعی مدیران است که به گونه ای برنامه ریزی کنند که مردم با مشکل مواجه نشوند.
🔹وی متذکر شد: با عنایت به کاهش بارندگی ها که میزان تولید انرژی را متأثر ساخته، صرفه‌جویی مهمترین عامل در مدیریت حوزه انرژی است و ادارات باید برای این موضوع برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند.
🔹معاون استاندار ، انتخابات را از مهمترین برنامه های سال ۱۴۰۰ عنوان کرد و گفت: با توجه به شرایط کرونایی و احتمال افزایش شعب اخذ رأی و بالطبع نیاز به امکانات بیشتر، مدیران باید پشتیبانی همه‌جانبه را مورد توجه قرار دهند.
🔹حسینی در ادامه از تغییر و تحولات مدیریتی در استان گفت و محمد زاده را به عنوان مدیرکل جدید ثبت اسناد و املاک، زنده طلب را به عنوان مدیر جدید امور شعب بانک مسکن، قلی زاده را به عنوان مدیرعامل جدید سازمان همیاری شهرداری‌های استان و همچنین مالکی را به عنوان مشاور و مدیرکل روابط عمومی استانداری و دلپسند را به عنوان مدیرکل اداری و مالی استانداری معرفی نمود.
🔹شایان ذکر است: این جلسه با حضور معاونین استاندار، مدیران کل ستادی استانداری، جمعی از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی همراه بود و به دلیل رعایت دستورالعمل های بهداشتی ناشی از مدیریت بیماری کرونا، ۱۵۰ نفر از مدیران کل دستگاه‌های اجرایی، فرمانداران شهرستان ها و مسئولان استان نیز به صورت ویدئوکنفرانسی دراین جلسه حضور داشتند.
sapp.ir/sko_2ir