🔹نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی گفت: مسئولان باید به عنوان کارمند امام زمان(عج) در سال جدید به عنوان کارمند امام زمان (عج) در سر کار خود حضور پیدا کنند و دنبال گسترش عدالت باشند.
؛ آیت الله سید علیرضا عبادی امروز در جلسه دیدار نوروزی استاندار و مدیران استان، خاطرنشان کرد: دنیای امروز پر از انواع امکانات برای سرمایه گذاری است که در طول تاریخ بی نظیر می باشد که باید مردم جهان به خوبی از نتایج آن بهره مند می شدند اما تلخی های این زمان هم بی نظیر است که نشانگر خالی بودن جای عدل و امامت در بعد عقیده و اندیشه و در میدان عمل است.
🔹وی با بیان اینکه بعد از رسول اکرم(ص) عدل و امامت از دین حدف شده و بچه های ابوسفیان و بنی مروان که با پیامبر اسلام زاویه داشتند، جانشین شدند، افزود: بذر ظلم در جامعه دینی از همین جا کاشته شد.
🔹به گفته وی؛ مرحوم رشید رضا عالم بزرگ مصری می گوید:” یکی از شخصیت های اروپایی گفته بود که اگر می دانستیم معاویه چه قیافه ای داشته، مجسمه طلای او را سر چهار راه های کشورهای اروپایی نصب می کردیم زیرا اگر معاویه جلوی علی را نمی گرفت همه دنیا مسلمان می شدند و نوبت به ما اروپایی ها نمی رسید.”
🔹آیت الله عبادی تصریح کرد: رهبری جامعه به دست افرادی افتاده که حداکثر استفاده را از امکانات موجود می بردند و مشکل اصلی جهان امروز این است که رهبری جهان در دست ستمگران است.
🔹نماینده ولی فقیه در استان گفت: هر چه در جهان وجود دارد جز تزویر، دروغ و بی عدالتی نیست و رهبران فعلی جهان به هیچ قانونی پایبند نیستند.
🔹وی متذکر شد: سازمان ملل، دادگاه لاهه، آمریکا و کشورهای اروپایی هیچ قانونی را قبول نداشته و سوابق پلیدی در کارنامه خود دارند.
🔹امام جمعه بیرجند خطاب به مدیران دستگاه های اجرایی گفت: نباید تنها به عنوان مسئول کار کنید، بلکه باید بیشتر از مسئولیت اداری خود، در برابر گرگ های جهانی، به شکل جهادی کار انجام دهید.
🔹به گفته وی؛ مدیران دستگاه های اجرایی باید زیرمجموعه خود را طوری دوست بدارند که زمینه برای انجام ترک فعل و دروغگویی فراهم نشود.
🔹نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی با تأکید بر اینکه هر کس باید به اندازه خودش برای گسترش عدالت در جهان تلاش کند، افزود: در سال جدید به عنوان کارمند امام زمان (عج) در سر کار خود حضور پیدا کنید و به دنبال گسترش عدالت باشید.
🔹آیت الله عبادی تصریح کرد: مردم برای اسلام، عدالت و پیروی از حاکم عادل به میدان آمده اند و اگر رفتار و عمل ما شبیه طواغیت باشد از لشکریان آنها خواهیم بود.
🔹به گفته وی؛ امام خمینی(ره) در سال ۱۴۰۲ تشکیل حکومت اسلامی، بیداری جهانی و آمادگی جهان برای ظهور را از جمله مأموریت های خود اعلام کرده اند.
🔹وی با تأکید بر این نکته که فرصت بیداری جهانی را نباید از دست بدهیم، گفت: با وجود این که امروز دنیا در حال بیدار شدن است اما عده ای هنوز رو به قبله انگلیس می خوابند.

نویسنده ،خبرنگار و سردبیر: ا .حسن پور